У США приватна аерокосмічна компанія будує завод з виробництва ракет

  Перший пуск ракети запланований на 2020 рік

  Компанія Blue Origin Джефа Безоса розпочала будівництво заводу з виробництва ракет для виведення супутників на орбіту і здійснення туристичних польотів. Про це повідомляє видання ZN.UA з посиланням на Florida Today.

  Компанія почала роботи з зачистки землі на території Космічного центру Кеннеді, де і буде розгорнуто виробництво ракет. Площа будівництва перевищує 44 тисячі квадратних метрів. Завершення робіт планується в кінці 2017-го — початку 2018 року. Перший пуск нової ракети запланований на 2020 рік.

  Blue Origin - приватна аерокосмічна компанія, розташована у 40 км на північ від міста Ван-Хорн, округ Калберсон, штат Техас, США. Компанію очолює засновник Amazon.com Джеффрі Безос.

  Космодром розташовується на території ранчо, що належить Джефу Безосу. Загальна площа космодрому становить близько 668 км кв, при цьому сама стартова зона займає лише близько 72 км кв. Решту площі космодрому займає монтажний корпус, випробувальні стенди, тренувальний центр для комерційних пасажирів, посадкова зона і т. д.

  Попередній матеріал
  В Ірпіні та Бучі попрощалися зі старшим розвідником 53-ї бригади, снайпером Василем Фіцкалинцем
  Наступний матеріал
  Саакашвілі заявив, що переносить свій робочий кабінет на трасу Одеса-Рені
  Теги:

  Росія і Китай розробили технології, здатні зруйнувати оборонну інфраструктуру США у космосі

  З космодрому Куру запустили Sentinel-1B

  Британський астронавт хоче пробігти у космосі 42 км