Білорусь
Білорусь Shutterstock

У Білорусі оновили державний герб – тепер там менше Росії

Читайте по-русски
Мін'юст країни називає запроваджені зміни "технічними"

Напередодні, 7 січня, у Білорусі набув чинності закон №83-З, яким у країні змінюється державний герб. Про це інформує Naviny.media.

Втім, ніяких кардинальних змін у символіці не відбулося – йдеться про "косметичне оновлення". На оновленому зображенні герба земна куля показана з дещо іншого ракурсу – на ній тепер видно більше Європи і менше Росії. Також були уточнені контури материків, змінилася палітра кольорів.

"У верхній частині герба відкориговане зображення зірки: вона представлена в площинному варіанті з контурній обведенням, краю променів тепер мають незначний нахил. Це зроблено для того, щоб зображення герба стало більш об'ємним", – йдеться у повідомленні.

Серед іншого, було уточнено стилізований контур кордонів країни, зображення квітів конюшини та льону. Стрічка з написом "Республіка Білорусь" стала більш чіткою.

Білорусь
БілорусьФото із відкритих джерел

Закон був ухвалений Палатою представників 10 грудня та схвалений Радою Республіки Білорусь 18 грудня 2020 року. Проєкт закону був розроблений у Міністерстві юстиції Білорусі, там зміни назвали технічними.

Як повідомляв 5.UA, у РНБО вважають, що ситуація у Білорусі є небезпечною для України.

Попередній матеріал
У МОУ відреагували на вкид про "картопляне пюре з РФ для українських військових"
Наступний матеріал
Байден назвав Трампа "ганьбою країни" та похвалив за рішення не приходити на інавгурацію
Loading...