Twitter

Twitter оголосив "війну" російським бот-фермам: з 23 березня діятимуть нові правила

  Під час президентських виборів у США 2016 року, соціальна мережа Twitter була в центрі уваги завдяки використанню мережею російських ботів для впливу на вибори.

  Після серйозної реакції з боку Конгресу США, соцмережа Twitter нещодавно оголосила про низку значних змін політики та правил, спрямованих на протидію зловживанню системою. Twitter оприлюднила зміну політики 21 лютого 2018 року, а нові правила починають діяти з 23 березня 2018 року.

  Ці зміни спрямовані на зменшення спаму в Twitter, обмежуючи можливості кількох облікових записів координувати розповсюдження та посилення певних твітів. Обмеження стосуються також автоматичної публікації твітів за допомогою сторонніх програм і засобів.

  Зміни в політиці Twitter впливають на всіх користувачів, а не лише на "погані акаунти". Отже, чи є ви російською бот-фермою, що працює в Санкт-Петербурзі, чи чесним бізнесом,- тепер ви підпадаєте під нові правила Twitter.

  Нові правила означають, що багато загальноприйнятих та ефективних способів твітування, які використовувалися сумлінними користувачами Twitter, більше не дозволені. Наприклад, якщо ви керуєте кількома обліковими записами Twitter, ви більше не можете публікувати той самий або аналогічний оригінальний вміст у цих облікових записах. Це обмеження застосовується незалежно від того, чи твіти опубліковані одночасно, чи плануються для подальшої публікації.

  Якщо ви звикли одночасно публікувати чи планувати твіти у кількох облікових записах Twitter, ви більше не зможете це зробити. Twitter вилучила цей варіант з TweetDeck.

  Twitter: "Одним з найпоширеніших методів спаму, який ми бачимо, є використання декількох облікових записів та платформи розробників Twitter для спроб штучного посилення або збільшення популярності певних твітів".

  Крім того, тепер Twitter активізує виконання інших політик, пов'язаних із дублюванням вмісту. Правила Twitter забороняють дублювати твіти в одному обліковому записі. Раніше виконання цього правила не дуже пильно контролювалося Твіттером. Наприклад, раніше могли блокуватися ідентичні повідомлення в одному обліковому записі лише тоді, коли повідомлення публікувалися протягом одного 12-годинного періоду. Тепер Twitter готова набагато агресивніше застосовувати цю політику, обмежуючи всі дубльовані публікації вмісту, навіть якщо публікації робляться через кілька днів чи тижнів.

  Якщо ви повторюєте один і той же твіт більше одного разу на одному обліковому записі Twitter, тепер у вас виникла небезпека призупинення чи взагалі закриття облікового запису Twitter.

  Тож, щоб запобігти блокуванню, достатньо лише дотримуватися правил користування соціальною мережею.

  Підпишіться на нас у Twitter - майже півмільйона людей вже з нами.

  Попередній матеріал
  Швеція, Чехія та Словаччина обурені заявами МЗС Росії щодо причетності до створення токсину "Новичок"
  Наступний матеріал
  Туреччина оголосила про взяття сирійського міста Афрін