Facebook

Розбарвлені думки: Facebook пропонує користувачам зробити свої статуси більш промовистими

  Повноцінно функція запрацює на глобальному рівні протягом найближчих днів

  Соціальна мережа Facebook запроваджує функцію, яка дозволяє вибрати кольоровий фон для публікації особистих статусів користувачів, повідомляє Techcrunch.

  Функція дозволяє користувачам вибрати колір, який з'явиться на тлі статусу замість звичного білого. Кілька варіантів кольорів представлені в гамі Instagram. Для цього треба завантажити офіційний додаток Facebook для Android.

  Нині функція тестується в декількох країнах за межами США і з'явиться на глобальному рівні протягом найближчих днів. Крім того, як зазначає видання, функція буде доступна тільки для Android-користувачів, проте "кольорові" публікації буде видно в стрічках новин як у звичайній веб-версії сайту, так і в iOS-додатку.

  Щоб спробувати нову опцію, треба просто клікнути вікно "Про що ви думаєте?" ("What on your mind?") у верхній частині стрічки і почати набирати текст, як це завжди робиться при оновленні статусу.

  При цьому нижче тексту з'являться кілька варіантів кольору, залишається вибрати один із них для додавання як фону до повідомлення.

  У своїй заяві для PCMag представник Facebook зазначив, що компанія впроваджує цю зміну для того, щоб "допомогти людям зробити їхні текстові повідомлення більш помітними".

  Тому потрібно бути готовим до того, що новинна стрічка у Facebook скоро розфарбується різними кольорами.

  Додамо, Facebook посилює свій сервіс Messenger спілкуванням у групі і новою вбудованою камерою.Функція спілкування в групі дозволяє спілкування відразу з групою друзів до 49 осіб одночасно. Нова камера в Messenger водночас дає можливість використовувати тисячі стікерів, рамок, трафаретів і інших ефектів, деякі з яких 3D, для прикраси звичайного текстового повідомлення.

  Як повідомляв 5.ua, Google, Microsoft і Facebook об’єднуються для розвитку штучного розуму

  Попередній матеріал
  Суд у справі Януковича: адвокати президента-втікача вирішили заявити про відвід судді
  Наступний матеріал
  Вертинський: Міхаіл Єфремов належить до тих маленьких 3% акторів, які не вилизують зад Пуйла - відео

  В України з’явилась офіційна сторінка у Facebook

  Єврокомісія хоче оштрафувати Facebook

  Хакери атакували сторінку прес-центру штабу АТО у Facebook – речник

  "Єдиний уряд – Єдиний голос": Кабмін запускає інформкампанію у Facebook

  Український сегмент Facebook захопив вірус

  Facebook відкрила найбільшу лабораторію для розробки продуктів віртуальної реальності