cheops.org.pl

Google, Microsoft і Facebook об’єднуються для розвитку штучного розуму

  Найбільші IT-компанії домовилися про співпрацю, щоб зрозуміти переваги штучного інтелекту

  Провідні глобальні високотехнологічні компанії - Google, Facebook, Amazon, IBM, Microsoft - об'єднують зусилля для розробки майбутнього застосування штучного розуму, повідомляє видання "Новое время".

  У всіх п'яти компаній-засновників є величезні проекти щодо застосування штучного інтелекту. Приміром, у IBM є медичний суперкомп'ютер Watson, а у Google - окремий підрозділ з розвитку ШІ під назвою Deep Mind.

  Партнерство по ШІ буде підтримувати відповідні дослідження та рекомендувати кращі практики в області етики, прозорості і секретності, коли мова йде про дослідження штучного інтелекту.

  "Ми вважаємо, що технології штучного інтелекту відкривають величезні перспективи для підвищення якості життя людей та можуть бути використані, щоб допомогти людству вирішувати важливі глобальні проблеми, такі як зміна клімату, нестача продуктів харчування, проблеми охорони здоров'я та освіти", - повідомляє сайт об'єднання.

  Журналісти відзначають, що до програми поки не приєднався Apple, однак великі шанси, що компанія з Купертино зробить це найближчим часом.

  Попередній матеріал
  "Народний Герой": на Полтавщині нагородили військовослужбовців та демобілізованих бійців
  Наступний матеріал
  Сутички біля суду у Києві: поліція затримала чотирьох осіб
  Теги:
  Loading...

  Facebook створив штучний інтелект, який розуміє з людською точністю декілька тисяч повідомлень в секунду

  Нова функція Facebook: штучний інтелект буде описувати фотографії користувачам із вадами зору