Поліція penzavzglyad.ru

Поліція прийшла з обшуками до "Українського кіберальянсу" – що відомо

Читайте по-русски
Обшуки проводяться у кіберекспертів Андрія Перевезія, Олександра Галущенка та Шона Таунсенда

25 лютого у групи активістів "Українського кіберальянсу" поліція проводить обшуки. Про це йдеться на Facebook-сторінці організації.

У зверненні альянсу йдеться: "У нас зараз немає більш детальної інформації про причини таких дій. Ми пов'язуємо дії Національної поліції України з політичним тиском на наших активістів".

Зараз правоохоронні органи проводять слідчі дії за місцем реєстрації кіберекспертів Андрія Перевезія, Шона Таунсенда та Олександра Галущенка. Перевезій на сторінці в Facebook підтвердив інформацію про обшуки.

За інформацією ЗМІ, кіберактивістів нібито звинувачують у зламі табла Одеського аеропорту і виведення на нього напису "F*ck you Gretta". Обшук санкціоновано постановою одеського суду.

Підставою для слідчих дій стала стаття 361 КК України – "Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж або мереж електрозв'язку".

Заступник голови Комітету з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко в коментарях під постом Перевезія написав, що "представники поліції запевнили його, що все буде (проходити – ред.) відповідно до закону і відповідно до рішення суду".

"Звичайно, я не розумію навіщо там силовий підрозділ, але слідчий сам вибирає процедуру", – підсумував Федієнко.

Як відомо, "Український кіберальянс" – це спільнота українських кіберактивістів із різних міст України та світу, що виникла навесні 2016 через об'єднання двох груп кіберактивістів FalconsFlame і Trinity.

Обшуки в "Українському кіберальянсі"
Обшуки в "Українському кіберальянсі" 24tv.ua

Як повідомляв 5.UA, країни G7 мають намір протистояти загрозам з боку Росії у кіберпросторі

Попередній матеріал
Колишній депутатці Чорновол оголосили про підозру – причина
Наступний матеріал
Наїзд автівки на глядачів карнавалу в Німеччині: число постраждалих зросло до 30
Loading...