Кібератака
Кібератака radiosvoboda.org

Petya може повернутися: СБУ попереджає про нову ймовірну кібератаку

  Відомство також наводить рекомендації, як уникнути враження ворожим програмним забезпеченням

  В Службі безпеки України попереджають про нову можливу кібератаку на українські мережі. Відомство оприлюднило рекомендації щодо захисту інформаційних систем.

  Фахівці СБУ припускають, що адміністративна інформація, яку хакери отримали 27 червня цього року – під час попередньої кібератаки на підприємства та компаній в Україна із застосуванням комп'ютерного вірусу "Petya" – і була головною ціллю та може бути використана злочинцями як для проведення кіберрозвідки, так і для "подальших деструктивних акцій".

  Як пояснюють у спецслужбі, про це свідчить виявлена під час дослідження утиліта Mimikatz (інструмент, що у т.ч. реалізує функціонал Windows Credentials Editor і дозволяє отримати високопривілейовані аутентифікаційні дані з системи у відкритому вигляді).

  З огляду на всю наведену інформацію, на своєму сайті Служба безпеки також наводить докладні рекомендації для системних адміністраторів установ та фірм.

  Нагадаємо, 27 червня українські установи стали жертвами масштабної кібератаки, здійсненої за допомогою вірусу Petya.A. В СБУ повідомили, що до атаки причетні спецслужби Російської Федерації.

  Попередній матеріал
  ГПУ спростувала підготовку подань на 40 нардепів
  Наступний матеріал
  Бельгійські вчені створили робота, на якому самостійно загоюються рани – фото
  Loading...