Коронавірус
Коронавірус Shutterstock

Науковці показали перше фото нового коронавірусу "Омікрон"

Читайте по-русски
Світлини були отримані за допомогою електронного мікроскопа

Медичний факультет Гонконзького університету оприлюднив першу в світі фотографію варіанту коронавірусу SARS-CoV-2 Omicron. Про це мовиться на сайті університету.

Дві світлини з наближенням різного масштабу були отримані за допомогою електронного мікроскопа. В описі вказується, що на фото відображена уражена клітина мавпячої нирки.

Перше фото "Омікрону"
Перше фото "Омікрону"The University of Hong Kong

На першому знімку (зліва) можна побачити пошкоджену клітину Vero E6 – після того, як вона була заражена "Омікроном". Можна побачити розбухлі везикули (невеличкі внутрішні частинки клітини), які містять всередині маленькі чорні вірусні частинки.

На другому знімку (праворуч) – та ж сама інфікована клітина нирки мавпи Vero E6, але із ще більшим наближенням. Рожевою рамкою виділена одна з везикул і скупчення вірусних частинок із шипами у формі корони на її поверхні.

Як повідомляв 5.UA, дослідженні компанії Pfizer показали, що новий штам коронавірусу "Омікрон" можуть нейтралізувати три дози вакцини. У Всесвітній організації охорони здоров'я повідомили, що станом на 7 грудня "Омікрон" виявили в 57 країнах.

Попередній матеріал
У МЗС Росії "передумали" щодо приєднання США до "нормандського формату"
Наступний матеріал
У Києві автомобіль в'їхав у сміттєвоз, поки водій бився з перехожим – відео
Loading...