5.ua

"Лікар із смартфоном": Національний медичний університет модернізує освітній процес

Якщо ви маєте на меті здобути медичну освіту міжнародного рівня – це можна зробити в Україні

Сучасний лікар, як і будь-який фахівець, повинен володіти досягненнями науки, техніки, розумітися на інформаційних технологіях, знати декілька мов.

Команда викладачів Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, озброєна найкращими міжнародними практиками, модернізує освітній процес.

Ці зміни обумовлені ставленням молоді до отримання інформації та практичного досвіду. Юнацтво скептично сприймає товсті підручники та довгі лекції, оскільки має сформовану інтернетом звичку до чіткого, "без води", короткого та змістовного матеріалу.

Тому викладачі НМУ скеровують студентів до самостійного пошуку інформації в інтернеті. Навчальні матеріали нині доступні он-лайн, аби студенти мали вибір часу для навчання, чітко структуровані та містять значну кількість схем і таблиць.

Знання іноземної, передусім – англійської мови є умовою оволодіння найсучаснішими досягненнями світової медицини. Викладачі НМУ вдосконалюють свою англійську завдяки співпраці з Британською радою (British Council). А для студентів працює розгалужена система English Speaking Club.

У медицині навчання спрямовано на встановлення правильного діагнозу, призначення оптимального лікування і заходів профілактики, зорієнтовано на практичні аспекти, з використанням методів "проб і помилок", залученням елементів гри.

НМУ впроваджує сучасні дидактичні підходи, такі як "проблемне навчання", "навчання в команді", застосовує симуляційні заняття на спеціально закуплених високоякісних манекенах, на яких студенти НМУ першими в Україні здали Об'єктивний структурований клінічний іспит (ОСКІ).

Вже 2018 року будуть профінансовані публікації у спеціалізованих медичних журналах статей молодих учених, а також їхні роботи на міжнародних конференціях і конгресах під керівництвом світових медичних асоціацій.

НМУ імені О.О. Богомольця отримав три зірки міжнародної рейтингової системи Quacquarelli Symonds (QS) World University Rankings (Лондон, Велика Британія), ставши при цьому першим та єдиним медичним ВНЗ в Україні, який дістав таку високу загальну оцінку.

За системою QS оцінюють викладання дисциплін, працевлаштування випускників, науково-дослідницьку роботу, інтернаціоналізацію, матеріально-технічну базу, інклюзивність, соціальну відповідальність.

"Ми намагаємося зробити цікавим навчання для наших студентів, щоб вони здобули освіту міжнародного рівня й отримали можливість працювати як в Україні, так і за кордоном", – запевняє Катерина Амосова, ректор НМУ імені О.О. Богомольця.

Попередній матеріал
Солом'янський суд оштрафував Ситника за позовом НАЗК
Наступний матеріал
Глави генштабів НАТО заявили про відданість укріпленню ЗСУ
Loading...