Ілон Маск
Ілон Маск codeguida

Ілон Маск повідомив, коли Falcon Heavy здійснить перший політ

  Спочатку Falcon Heavy повинна була дебютувати в кінці 2013-го або в 2014 році, але дату першого запуску вже кілька разів переносили

  Глава компанії SpaceX Ілон Маск заявив, що ракета Falcon Heavy здійснить перший політ у листопаді цього року. Раніше перший тестовий запуск цієї надважкої ракети планувався на кінець літа. Про це у п'ятницю, 28 липня, повідомляє видання The Verge.

  На думку журналістів, багато ознак дійсно вказують на те, що запуск відбудеться наприкінці нинішнього року. Зокрема, у травні пройшли успішні випробування двигунів цієї ракети. Крім того, в акаунті SpaceX з'явилися фотографії ангара на мисі Канаверал, тобто ракету, мабуть, уже доставили ближче до стартового майданчика.

  Цікаво, що спочатку Falcon Heavy повинна була дебютувати наприкінці 2013-го або в 2014 році, але дату першого запуску вже кілька разів переносили. Основна затримка була пов'язана з тим, що у вересні 2016 року одна з ракет компанії вибухнула на стартовому майданчику у Флориді. Проте, у прогнозах Маска все одно поки фігурує саме 2017 рік, хоча терміни і змінюються.

  Falcon Heavy вже кілька років розробляється компанією SpaceX. Планується, що носій зможе доставляти до 63,8 тонн на низьку опорну орбіту, до 26,7 тонн на геоперехідну орбіту, до 16,8 тонн на Марс.

  Як повідомляв 5.UA, Ілон Маск опублікував відео, на якому знято перший автоматичний ліфт, що опускає нову Tesla під землю.

  Попередній матеріал
  Дипломатична війна: РФ забрала у США посольську дачу і вимагає скоротити кількість представників
  Наступний матеріал
  В Росії підтвердили, що терористи "ДНР" утримують журналіста Асєєва
  Loading...

  SpaceX за дві доби запустить дві ракети Falcon 9 – Ілон Маск

  Голова компанії SpaceX Ілон Маск показав, як збирають ракети Falcon – відео

  SpaceX успішно запустила в космос розвідувальний супутник – відео