Підземний ліфт
Підземний ліфт instagram.com/elonmusk

Ілон Маск показав роботу тунелю, який дозволить позбавитися пробок

  Ілон Маск показав відео, на якому знято перший автоматичний ліфт, що опускає Tesla під землю

  Ілон Маск опублікував відео, на якому знято перший автоматичний ліфт, що опускає нову Tesla під землю. Відповідне відео він розмістив на своїй сторінці в Instagram.

  Вантажна платформа ліфта опускає автомобіль на рівень тунелю, потім його завантажать на електричні "сані" і направлять в потоці інших машин, що мчаться на таких платформах до точки призначення, де їх на підійматиме на поверхню такий же ліфт.

  Ідеєю звільнитися від пробок за допомогою тунелів Маск загорівся взимку минулого року, навесні взявся їх рити, а згодом вирішив об'єднати їх з транспортною системою Hyperloop.

  Testing The Boring Company car elevator

  Публикация от Elon Musk (@elonmusk)

  З часом ця ідея отримала усне схвалення влади і почала втілюватися. Тунелепрохідна машина почала рити землю на території офісу компанії SpaceX.

  Пізніше з'явилася ідея об'єднати два транспортні проекти – швидкісні вакуумні поїзди Hyperloop і тунелі для автомобілів.

  "Цілком можливо, що перша комбінована система з'явиться між Вашингтоном і Нью-Йорком. Поїздка буде займати 29 хвилин", – написав Маск у Twitter.

  Як повідомляв 5.UA, Ілон Маск у липні цього року опублікував перші фотографії Model 3 – дебютного масового електромобіля компанії, який тільки зійшов зі складального конвеєра.

  Попередній матеріал
  У Барселоні електричка врізалась у перон – майже півсотні постраждалих
  Наступний матеріал
  Експерт: Бізнес не проти підвищення залізничних тарифів, однак хоче розуміти куди діваються гроші
  Loading...

  Ілон Маск показав перші світлини Tesla Model 3

  Ілон Маск розповів, як Ford вберіг Tesla від "плаского гумору"

  Уряд США погодився на спорудження лінії швидкісного потяга Hyperloop – Маск