nasa.gov

Фізик Стівен Гокінг сказав, коли настане кінець світу, й порадив людям "тікати з планети"

  Гокінг також висловив сподівання, що у найближчому майбутнього дослідники зможуть використати гравітаційні хвилі, аби з'ясувати, як відбувся великий вибух

  Британський фізик-теоретик Стівен Гокінг у ході виступу на студентській дискусійній спільноті Оксфорда заявив, що кінець світу настане в найближчу тисячу років через ядерну війну, штучний інтелект чи генетично утворений вірус, пише The Independent.

  Він закликав людей тікати з планети, наголосивши на необхідності створення технологій для далеких космічних перельотів. Гокінг закликав майбутніх вчених "продовжувати рух у космос" і робити все можливе для подальшого розвитку науки і пошуку придатних для життя людей планет.

  Гокінг також зазначив, що за останні 50 років наука стрімко розвинулася, а людство наблизилося до розуміння Всесвіту. Також він сподівається, що у найближчому майбутнього дослідники зможуть використати гравітаційні хвилі для того, що побачити, як відбувався великий вибух.

  Як повідомляв 5.ua, у жовтні 2015 року Стівен Гокінг заявив, що за 100 років людство поневолять комп’ютери або прибульці.

  Попередній матеріал
  Росія дозволила допитати Януковича
  Наступний матеріал
  У Маріуполі до Дня морської піхоти запрацювало "Армія ФМ"

  Голлівудський актор обіграв Стівена Гокінга в квантові шахи

  Фізик Стівен Гокінг назвав джерела свого натхнення

  Стівен Гокінг запропонував нове рішення парадоксу втрати інформації в чорних дірах

  В Оксфордському університеті зацікавилися дівчиною, інтелект якої перевищує IQ Ейнштейна та Гокінга