furfur.me

Стівен Гокінг заявив, що за 100 років людство поневолять комп’ютери або прибульці

  Всесвітньо-відомий фізик-теоретик Стівен Гокінг заявив, що все, що відбувається у природі цілком можуть пояснити закони науки і бог для цього не потрібен.

  В ексклюзивному інтерв'ю іспанській газеті El Pais 73-річний науковець, якого запитали чи вірить він у бога,  заявив, що використовує це слово лише в неозначеному сенсі, як робив це Альберт Ейнштейн, коли говорив про закони природи. "Наукових законів цілком достатньо для того, щоб пояснити виникнення світу. Немає сенсу вплутувати в це бога", - сказав Гокінг, додавши, що цілком припускає вторгнення на Землю прибульців.

  "Можливо, інопланетяни стануть загарбниками і будуть колонізувати всі планети, до яких зможуть дістатися. Моє математичне мислення говорить про те, що розрахунки і цифри цілком дозволяють думати про інопланетян як реально існуючих створінь. Справжній виклик для нас - це зрозуміти, як вони все-таки можуть виглядати", - сказав вчений.

  Гокінг також попередив, що вже за 100 років людство можуть поневолити штучний інтелект, бо комп’ютери стануть розумнішими від людей.

  Попередній матеріал
  Південна Корея депортувала російських спортсменів за пиятику в літаку
  Наступний матеріал
  Якщо Путін залишить Донбас, це відкриє перспективу необхідності його виходу з Криму – експерт
  Теги:
  Loading...