Facebook
Facebook facebook.com

Facebook щодня закриває мільйон потенційно небезпечних акаунтів

Однак, зважаючи на те, що Facebook користуються понад 2 млрд людей, розробникам все одно не вдається "прибирати" усіх потенційних "загрозливих суб’єктів" й іноді вони вилучають акаунти, фото, відео чи дописи, які не становлять жодної небезпеки

Служба безпеки соцмережі Facebook щодня закриває 1 млн акаунтів, більшість із яких створена спамерами, шахраями та хейтерами. Про це CNBC розповів керівник відділу безпеки Алекс Стамос, пише "Українська правда".

Стамос переконує, що у такий спосіб соцмережа демонструє свою здатність гарантувати безпеку користувачам, а не лише впроваджувати безпекову політику. Однак, зважаючи на те, що Facebook користуються понад 2 млрд людей, розробникам все одно не вдається "прибирати" усіх потенційних "загрозливих суб’єктів", іноді вони вилучають акаунти, фото, відео чи дописи, які не становлять жодної небезпеки.

За словами Алекса Стамоса, коли доводиться давати раду з мільйонами взаємодій щодня, не можна застосовувати правила безпеки зовсім без промахів.

Він наполягає, що навіть коли стаються якісь негаразди із видаленням контенту, який не мав загрози – це швидше технічні проблеми впровадження політики безпеки, а не вади самих правил. Свою позицію керівник служби безпеки Facebook висловив у відповідь на критику з боку Єви Галперін, представниці фундації "Electronic Frontier" – міжнародної юридичної організації, що спеціалізується на цифровому праві. Галперін вважає, що політика видалення контенту у соцмережі є непрозорою, роблячи дедалі менш зрозумілим, що можна публікувати, а що видалятиметься.

Відомо, що європейські політичні лідери також неодноразово зверталися до творців Facebook із тим, що соцмережа має надто слабкий захист і терористичні організації мають змогу легко розповсюджувати свої дані та планувати напади. На такі заяви опонентів Стамос відповідає, що політика безпеки має співвідноситися із законодавством сотні країн, користувачі з яких мають свої профілі.

Алекса Стамоса підтримує засновник Facebook Марк Цукерберг, обіцяючи, що візьме на роботу 3 тис. додаткових працівників, обов’язком яких буде вилучення образливого та дискримінаційного контенту.

Соцмережі запропонували "свої" варіанти зафарбування скандальної Арки дружби народів

Арка дружби народів
/
Арка дружби народів
Арка дружби народів
/
Арка дружби народів
Арка дружби народів
/
Арка дружби народів
Арка дружби народів
/
Арка дружби народів
Арка дружби народів
/
Арка дружби народів
Арка дружби народів
/
Арка дружби народів
Арка дружби народів
/
Арка дружби народів
Арка дружби народів
/
Арка дружби народів

Попередній матеріал
Міністр оборони США привіз військове обладнання для ЗСУ
Наступний матеріал
Найпотужніший ураган у США: унаслідок негоди загинуло троє осіб
Loading...

Аби змусити замовкнути критиків Путіна, РФ зловживала системою Інтерполу – ЗМІ

Спецслужби США у 2017 році затримали рекордну кількість російських хакерів

"Найкраще затемнення": Мережі сколихнув незвичний пост Трампа з Обамою

Україна досі оговтується від кібератаки Petya.A, а вже є загроза нової – чи готові підприємства

У "Борисполі" спіймали китайця, що розшукувався Інтерполом за сексуальну експлуатацію дітей

СБУ затримала іноземця, який ошукав європейські компанії на 200 млн євро