У Відні пройшли перші успішні випробування безпілотного повітряного таксі EHang 216
У Відні пройшли перші успішні випробування безпілотного повітряного таксі EHang 216 скріншот

Австрія стала першою країною Європи, де випробували безпілотне повітряне таксі EHang 216 – відео

Читайте по-русски
У разі проведення інших успішних випробувань в міських умовах, компанії почнуть виробництво перших серійних моделей EHang 216 вже до кінця 2019 року

У Відні пройшли перші успішні випробування безпілотного повітряного таксі EHang 216 від китайської компанії EHang і австрійського концерну FACC. Зараз уряд Австрії та Європейське агентство авіаційної безпеки розробляють зміни в законодавстві, що стосуються повітряного транспорту, пише CNBC.

Випробування провели на футбольному стадіоні Відня. Адже серійне виробництво цього винаходу будуть запускати спільно з австрійським авіаконцерном. Автономне аеротаксі має 16 моторів, вміщує двох пасажирів і може розвивати швидкість до 150-ти кілометрів за годину. Максимальна тривалість польоту – близько 20 хвилин. Тоді батареї, на яких працює літак, треба заряджати від 2 до 4 годин. Вантажопідйомність – до 250-ти кілограмів. Ну а вартість – близько 300 тисяч євро. Замовити таке таксі можна буде за допомогою додатка на смартфоні. Виробники зізнаються, що для обігу повітряного таксі іще потрібно пройти чимало правових регуляторних процедур, а також тестів із безпеки.

У разі проведення інших успішних випробувань в міських умовах, компанії почнуть виробництво перших серійних моделей EHang 216 вже до кінця цього року.

Деррік Сюн, співвласник і генеральний директор компанії EHang, каже: "Це нове покоління автономного електричного авіатранспорту, він використовує зелені технології та подвійні системи керування, які підвищують його безпеку. Ми розробили цей повітряний транспорт для звичайних людей, які не мають ліцензії пілотів. Але тепер вони зможуть літати містом на короткі дистанції".

Попередній матеріал
У Києві затримали активіста, який намагався роздавати листівки з інформацією про Зеленського, – коментар поліції
Наступний матеріал
Прилетіло просто в центр: На Луганщині бойовики обстріляли селище Золоте-4
Loading...