Майбутнє фотографії: головні тренди 2018

Нові технології швидко змінюють світ, до якого ми звикли

Камери в мобільних телефонах стають ще кращими, вже майже кожен вміє обробляти фотографії, а новачки починають конкурувати з професійними фотографами. Наближається кінець року, і дуже важливо розуміти, що буде в тренді, а що варто залишити в минулому. Тому ми вирішили поділитися з вами основними прогнозами і дослідженнями про тренди у фотографії 2018-го.

1. Реальна фотографія

Більшість експертів схиляється до думки: попри те, що в нас просто необмежений вибір інструментів, за допомогою яких ми можемо робити фотографії ідеальними – зросте попит на зображення справжніх людей в звичному оточенні. Такі фотографії створюють історії, сповнені емоцій. Фотографії починають нести більше ніж просто естетичний контекст – вони розкривають сутність і передають відчуття. Тому в 2018-му фотографам, дизайнерам і компаніям, що пропонують фотопослуги, дуже важливо буде дотримуватися нової естетики природної краси.

2. Яскраві кольори

Прагнення будь-яким способом виділитися привело до появи чергового тренда – яскраві кольори і їх незвичайні поєднання. Приглушені та пастельні кольори, такі популярні в 2017-му, відходять на другий план – їх не так легко помітити в стрічці, переповненій контентом. Експерти інтер'єрної фотостудії Lightfield – однієї з найбільших фотостудій в східній Європі – стверджують, що дедалі частіше починають використовуватися ефекти, такі як дуотон, ґлітч і подвійна експозиція. Такі методи оброблення фото допомагають створити унікальне зображення і персоналізувати фотографії.

3. Самовираження через подорожі

Подорожі стають доступнішими і дедалі більше охочих намагається їх задокументувати. Люди, які втомилися від цивілізації, вирушають у мандри і фотографують те, що зустрічається їм на шляху. Фотографії допомагають зберегти пам'ять про події та поділитися з людьми своїми враженнями. Тому наступний рік буде роком "тревел-фотографії" і ми дізнаємося ще більше про те, як живуть люди в усьому світі.

4. Рух і емоції

Ми ще більше починаємо цінувати живі фотографії, в яких бачимо своє відображення. Рух і емоції наповнюють фотографії життям і дуже тонко передають настрій, який ми самі починаємо відчувати. У 2018-му велика частина фотографій буде націлена на вузьку аудиторію, максимально в них зацікавлену.

5. Тактильні відчуття

Ми живемо в світі технологій, інтернету і соціальних мереж. Ми частіше спілкуємося в месенджерах, ніж в реальному житті, надаємо перевагу перегляду серіалу, замість зустрічі з друзями. Це новий віртуальний світ, в якому немає місця справжнім почуттям. І щоб це хоч якось компенсувати за допомогою фотографій, в наступному році набудуть популярності зображення з незвичними текстурами, які передають м'якість, тепло – фотографії, до яких хочеться доторкнутися.

Популярними стануть далеко не типові фотографії. Ми побачимо зовсім інший світ – справжній, оригінальний, яскравий і зворушливий. Світ стане ще ближчим, і ми дізнаємося, як живуть люди в найвіддаленіших місцях нашої планети. І найбільше ми цінуватимемо чесні фотографії, які передають емоції, рух і відчуття.

Джерело: Depositphotos visual trends 2018

Попередній матеріал
Без міцного спиртного та тортів: секрети Новорічного столу-2018
Наступний матеріал
ТОП-10 найбільш читаних новин за 2017 рік: шокуюче відео ДТП в Харкові та тріумф ONUKA у світі після Євробачення
Теги: