Обвинувачений Анатолій Чівіков

Жорстоке вбивство ветерана АТО: з'явилися несподівані розбіжності у показах свідків

Перший свідок – перехожа Олена Вечірко, другий – колишній спецслужбовець Олександр Ішков

Двох свідків у справі вбивства ветерана АТО Сергія Олійника допитали у суді. 22 червня 2017 року виник конфлікт між сином вбитого та обвинуваченим Анатолієм Чівіковим. Тоді батько заступився за сина. За перебігом допиту спостерігала наш кореспондент "5 каналу".

Олена Вечірко – одна зі свідків вбивства Сергія Олійника, яке сталося біля Золотих воріт у столиці. Тоді між сином загиблого – музикантом, який грав на вулиці, – та перехожим Анатолієм Чівіковим виникла суперечка. На допомогу прийшов батько, який спробував захистити сина. Обвинувачений пішов, а згодом повернувся у сквер і, за версією слідства, з ножем напав на опонента.

Згадує: "Я почула крики: "Вбивця, вбивця, ловіть вбивцю!" Я обернулася і десь за 5-6 кроків від мене був чоловік, кричала жінка, вона його підтримувала, а він був зігнутий пополам і у нього була кров. Він ще стояв".

Інший свідок – Олександр Ішков – активно взаємодіяв з поліцією. Він колишній співробітник спецслужби, але якого саме органу – не каже. Чоловік переслідував обвинувачуваного з місця злочину до квартири. І там допомагав полісменам шукати квартиру Анатолія Чівікова – спілкувався з його сусідами. 

Розповідає: "Я показав посвідчення, вона мені мовчки показала головою на двері "ось звідси". Стали стукати в двері – ніхто не відкривав. Знову поліцейський мені каже: двері зламувати не можна, треба викликати ДСНС. Я психанув і кажу: "Діставай пістолет і стріляй у двері".

За результатами допиту, свідки не зійшлись у показах. Олена Вечірко стверджує, що бачила, як обвинувачуваний тікав з місця злочину з ножем у сумці, який стирчав назовні. А Олександр Ішков переконаний – ніж був у руці Анатолія Чівікова.

"Працівникові спецслужб, він начебто адекватна людина, я все ж схильний довіряти його показанням більше, ніж її. Чому вона вважала, що ніж був в сумці і стирчав з неї, з маленької сумки за словами другого свідка, я не знаю. Списую на її стан шоку", – коментує адвокат сина загиблого В'ячеслав Кобилецький.

Адвокати Чівікова навпаки ж не довіряють свідку, який мав досвід роботи у спецслужб: "Керує розслідуванням, надає накази поліцейським, знаходить знаряддя зброї, знаходить "чорний хід"...Тим більше, він є росіянином, є ветераном спецслужби".

Неспівпадіння показів свідків може посилити лінію захисту і вплинути на подальший вирок. Новий допит свідків суд запланував на 7 березня.

5 канал

На Шота Руставелі в середмісті столиці вбили чоловіка – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Смертельна ДТП у Білій Церкві за участі 18-річної водійки: що відомо
Наступний матеріал
Брифінг речника МОУ з питань АТО Дмитра Гуцуляка – відео