Обвинувачений Анатолій Чивіков
Обвинувачений Анатолій Чивіков 5 канал

Вбивство ветерана АТО: син і дружина загиблого розповіли про трагічний вечір

Під час допиту Анатолій Чивіков і сам ставить запитання родині загиблого. Обвинувачений вже навіть запропонував родині грошову компенсацію

Жодних грошових компенсацій, тільки справедливий вирок – вимагали сьогодні в суді рідні ветерана АТО Сергія Олійника, вбитого 22 червня 2017 року в Києві біля "Золотих воріт". За даними слідства, обвинувачений Анатолій Чивіков спровокував сварку, а потому вдарив Олійника ножем у серце. Сьогодні в суді заслухали сина загиблого, який виступає потерпілим у справі, і дружину, котра є свідком. Що було на засіданні – далі.

Ярослав Олійник – син загиблого – згадує події 22 червня. Того дня він грав на синтезаторі у сквері неподалік "Золотих воріт". Розповідає: обвинувачений Анатолій Чивіков підійшов до нього і почав ображати. Ярослав штовхнув незнайомця.

Згадує: "Батько побачив конфліктну ситуацію, яка почалася. Він підійшов до пана Анатолія і відвів його в сторону. Я так розумію, щоб не розгорявся далі конфлікт, якась розмова між ними відбулася".

Далі свідчить дружина загиблого. За її словами, під час розмови Анатолій Чивіков погрожував батькові Ярослава – Сергію Олійнику. Галина Коробейченко вивела чоловіка з місця інциденту. Згодом обвинувачений повернувся: "Він підбігає, з-за спини вихоплює ніж, я тільки… і відразу цей був удар. Я відразу кричу: Серьожа, ніж! Не було два удари, удар був один – це все на моїх очах було".

Адвокати наполягають: загиблий почав бійку, а їхній підзахисний захищався. Тому умисного вбивства не було. А головний доказ, за їхніми словами, – відео з камери спостереження на "Золотих Воротах" – зник. "Про зниклий відеозапис з камер спостереження з пам'ятника "Золоті ворота" теж ніхто не каже. Хоча там було видно, все було зрозуміло – хто на кого нападав, хто захищався", – наполягає адвокат Чивікова Дмитро Пархоменко.

Під час допиту Анатолій Чивіков і сам ставить запитання родині загиблого. Обвинувачений вже запропонував родині грошову компенсацію. Ті обурені і вимагають покарання за всією суворістю закону. Суд продовжив Анатолію Чивікову запобіжний захід – він пробуде за ґратами до 12 березня. Наступне слухання справи призначене на 12 лютого – тоді заслухають свідків.

Анна Брикова, Євген Ткаченко, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

Вбивство Аміни Окуєвої: перші фото з місця трагедії

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Фестиваль "Різдвяний передзвін": свято закарпатських традицій на Донеччині
Наступний матеріал
Спалах кору в Україні: МОЗ дало рекомендації, як запобігти захворюванню
Loading...