Виставка
Виставка 5 канал

"Заряджені гідністю та жагою свободи!": в Українському домі триває виставка, присвячена Революції 2013-2014 років

Читайте по-русски
Цінності, які вивели на вулиці громадян 10 років тому і які ми виборюємо в сьогоднішній повномасштабній війні

10 років тому почалася відважна і героїчна боротьба, яка триває і досі. Сьогодні – День Гідності та Свободи. До Алеї Героїв Небесної Сотні прийшли родичі загиблих майданівців, аби вшанувати їх. Окрім цього, в Українському домі триває виставка під назвою "Заряджені гідністю та жагою свободи!". Які артефакти там представлені, дивіться у включенні журналістки "5 каналу" Лідії Середюк.

Національний музей Революції Гідності (Maidan Museum) пропонує відзначати День Гідності та Свободи під гаслом "Заряджені гідністю та жагою свободи!" й закликає долучитися до флешмобу #Бути_Гідним, пов'язавши євромайданівську стрічку з прапорами України та ЄС, та поділитися фотографіями, спогадами й роздумами про Євромайдан під цим тегом у соцмережах.

"Заряджені гідністю та жагою свободи!" – так звучить наша національна ідея. Цінності, які вивели на вулиці громадян 10 років тому і які ми виборюємо в сьогоднішній повномасштабній війні. Те, що тримало нашу оборону в найважчі часи, і те, що дасть нам силу вибороти перемогу. Наша зброя – заряджена нашою гідністю і жагою свободи.

Читайте також: Відстояти європейський вибір: як 10 років тому Євромайдан переріс у Революцію Гідності.

Дивіться також відео: НЕБЕСНА СОТНЯ: у Львові вшанували пам'ять загиблих на РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Попередній матеріал
Звільнення Наєва і Тарнавського: Умєров прокоментував можливе рішення
Наступний матеріал
Захисники українського неба знищили всі ворожі "Шахеди"
Loading...