Facebook / Сергей Зильбер

І дощ не завада: Як у Києві відзначають всеукраїнський велодень – відео

Велосипедисти такою акцією хочуть привернути увагу водіїв, що вони також є учасниками дорожнього руху

Всеукраїнський велодень відзначають в Україні. Столичні любителі двоколісного транспорту влаштували велопарад центральними вулицями Києва та приїхали на Софійську площу, щоби провести флеш-моб. Бачила це дійство і кореспондент "5 каналу" Наталка Коцкович.

Сьогодні від 11-ї ранку Софійська площа перетворилася на таке собі велосипедне містечко. Майже 5 тисяч любителів двоколісного транспорту з'їхалися з усіх районів Києва. Велосипедисти кажуть, що це хороша нагода нагадати водіям, що вони також є учасниками дорожнього руху.

Із дожчем, Кличком та двоколісним парадом: У Києві відзначають всеукраїнський велодень – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Один з велосипедистів зауважує, що це ще нагода стати частиною чогось масштабного: "Хочеться відчути себе частиною чогось більшого. Знаєте, зазвичай катаємося 1-2 людини. Коли нас більше, ми відчуваємо, що Київ може стати по-справжньому велосипедною столицею".

Як повідомляє журналіст "5 каналу", флеш-мобу на Софійській площі так і не відбулося, адже погода трохи не вдалася – тричі починався дощ, потім виходило сонце. Колона з Софійської площі рушила по вулиці Володимирській, Хрещатику і фініш у них відбувся на Трухановому півострові. Там на велосипедистів чекає розважальна програма, можливо, там і відбудеться флеш-моб.

Організатор акції Анна Даниленко каже, що завдяки таким акціям, велосипедисти нарешті можуть відчути себе безпечно на дорозі: "Це 11-й велодень в Києві, це акція, яка проходить по всіх містах України. Вона збирає велосипедистів на центральних площах міст, аби привернути увагу до потреби створення безпечних та гарних умов для їзди в місті на велосипеді. Сьогодні тут близько 5 тисяч людей, але в Києві велосипедистів набагато більше. Сюди приїжджають найбільш свідомі, для того, щоб показати, наскільки нас багато і що нам дійсно треба ці умови".

До 11 велодня долучився і столичний голова Віталій Кличко. Він очолив колону і долучився разом із велосипедистами до розважальної програми. 

Попередній матеріал
Штаб АТО: Бойовики застосували "Град" на Луганському напрямку, четверо бійців поранені
Наступний матеріал
Лисенко: За минулу добу поранено сімох українських військовослужбовців
Loading...

У Київраді сталася бійка: до зали прорвалися розлючені мешканці столичного гуртожитку

У Києві відкриють 10 дитсадків – виділили більше 1 мільярда гривень

"Музика гарна, підсвітка вдала": Кличко відкрив світло-музичний фонтан на Майдані Незалежності