5 канал

"Йому було 19 років": Київщина прощалася із десантником Сівком

Загиблого десантника Олександра Сівка поховали в рідному селі на Київщині. Йому було лише 19 років. Свої плани йти на передову від рідних боєць приховував до останнього

У селі Пісківці на Київщині – жалоба. Там сьогодні прощалися із десантником Олександром Сівком. Провести героя в останню путь прийшли його рідні, друзі, побратими. 

"Дуже хорошою людиною був, завжди допомагав. Що в нього просили – він ніколи ні в чому не відмовляв. Був дуже хорошим як людина, дуже хорошим", – каже зведений брат Олександра – Олексій.

"Вихований, гарний спортсмен, завжди ввічливий. Навчався непогано. Головне – завжди був хорошою дитиною. Він такий патріот із дитинства, і таким героєм виріс", – розповідає перша вчителька Олександра, Тетяна Гринь.

5 канал

Йому було лише 19 років. На передовій Олександр Сівко провів півроку. Про те, що йде в армію, не знали навіть найближчі.

"Цього ніхто навіть не знав. Він казав, що на роботу йде. Я дізнався, що він йде в армію, за день до того, як він поїхав. Це було його рішення", – пригадує зведений брат Сівка.

5 канал

Олександр служив у 95-ій десантно-штурмовій бригаді. Смертельне поранення дістав неподалік Авдіївки на шахті Бутівка. Побратими згадують про нього як про сміливого та відповідального бійця.

"Знав Олександра від самого початку, як тільки він прийшов до нас у підрозділ. Одразу він справив враження дуже сміливої, надійної людини. Був дисциплінований, виконував усі функціональні обов'язки", – зазначає військовий ЗСУ Руслан.

Поховали героя на кладовищі в рідному селі.

Євгенія Подобна, Олександр Павленко, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Попередній матеріал
Кількість потерпілих силовиків зросла: що відомо про сутички під ВР – сюжет
Наступний матеріал
"У валянках і дублянці": чому мешканці низки будинків у Києві залишилися без опалення
Loading...