"Вечеря у небі": у Київ вперше приїхав популярний в Європі ресторан-атракціон

Ресторан-атракціон Dinner in the sky вже побував у 55 країнах світу, а найпопулярніший він у Дубаї та Монако

У Київ вперше і лише на один день приїхав популярний у Європі ресторан-атракціон Dinner in the sky. Про це повідомляє "5 канал".

Dinner in the sky – це бельгійський проект. Величезну платформу, на якій є стіл та спеціальні крісла, кран підіймає на висоту 50 метрів. Одночасно на платформі може перебувати 22 клієнти, повар, два офіціанти, фотограф та куратор з техніки безпеки.

Відвідувачів до крісел, які обертаються в різні боки, закріплюють спеціальними пасками безпеки, як у літаку. Тож клієнти цього незвичного ресторану більше фотографуються на фоні прекрасних краєвидів, аніж ласують стравами.

"Дуже незвично. Спершу трохи моторошно під час підйому, проте потім – шампанське, гарний краєвид", – каже відвідувачка Дар'я.

Проект Dinner in the sky з'явився ще 2004 року і вже через два роки був у списку Forbes як один із найкращих ресторанів світу. Ресторан-атракціон вже побував у 55 країнах світу. Найбільш популярним він є у Дубаї та Монако.

"Це ексклюзивна платформа Dinner in the sky, яка є у 55 країнах світу. От її вдалося привезти для звичайного споживача. Квитки продавались десь за тиждень", – каже куратор платформи "Dinner in the sky" у Києві Богдан Котко.

 

Попередній матеріал
В Одесі горить популярний ресторан біля пляжу "Ланжерон" – фото, відео
Наступний матеріал
Кривава стрілянина у Дніпрі: поліція оголосила план "Сирена" – фото, відео
Теги: