рибна юшка

"Коропфест": У Тернополі наготували рекордну кількість рибної юшки

5 канал

На три тисячі літрів юшки пішло 600 кілограмів риби

Рекордну кількість рибної юшки, три тисячі літрів, наготували у Тернополі. На страву пішло 600 кілограмів риби: коропа, карася та товстолоба, півтонни картоплі, по 50 кілограмів цибулі та моркви.

Найважче було, розповідають кулінари, тримати певну температуру у величезному казані, який важить три тонни. Кухарі ж намагалися не лише встановити рекорд, а й приготувати смачну юшку.

"Більше трьох тижнів пішло на виготовлення казана. Тут не тільки казан, а й пічка. Казан з нержавійки. Сам казан з пічкою вийшов до трьох тонн", - розповів організатор фестивалю Михайло Гросуляк.

Після реєстрації досягнення у Книзі рекордів України стравою пригощали усіх охочих. Встановлення рекорду приурочили до фестивалю "Коропфест", який традиційно влаштовують у Тернополі цими днями.

Як повідомляв 5.UA, три українські силачі встановили новий рекорд – вони зрушили з місця залізничний потяг, який складається з 11 вагонів, завантажених металом. Довжина залізничного рухомого складу - 143 метри, а вага становила понад тисячу тонн.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ