8-річна Марго

В "Охматдиті" померла 8-річна дівчинка, що отруїлася в таборі на Київщині

До лікарні дівчинка потрапила ще на початку липня. Лікарі боролися за її життя, але врятувати не змогли

У ніч на 12 вересня у відділенні інтенсивної та еферентної терапії гострих інтоксикацій столичної лікарні "Охматдит" померла 8-річна Марго, яка ще в липні отруїлася у дитячому таборі "Славутич" на Київщині. Про так повідомляє "Укрінформ".

"Дитина потрапила до лікарні 2 липня з ознаками гострого кишкового отруєння. З липня перебувала у стані коми. Сьогодні вночі вона померла", – уточнили у прес-службі лікувального закладу. 

Нагадаємо, після отруєння в таборі дівчинка пережила надскладну нейрохірургічну операцію, трепанацію черепа. У неї була поліорганна недостатність. При цьому мати Марго розповіла: чутки, які поширюються у мережі, про якісь неврологічні розлади у дівчинки і про те, що вона приймала таблетки – "це все маячня і вигадки тих людей, які намагаються уникнути відповідальності".

Як повідомляв 5.UA, 2 липня у приватному дитячому таборі на Київщині сталося масове отруєння. 11 дітей потрапили до медичного ізолятора, ще одну дівчинку в украй тяжкому стані та комі доправили до столичної лікарні "Охматдит". Усі потерпілі –вихованці спортивної Школи Дерюгіних. До табору вони вирушили, аби підготуватися до змагань. 

Попередній матеріал
ДТП у Харкові: адвокат потерпілих вказала на підозрілі подробиці втечі нарколога Зайцевої
Наступний матеріал
Вирок Сущенку: реакція МЗС і подальші кроки від Фейгіна