http://questrum.livejournal.com

В "Авіалініях Антонова" порахували, у скільки обійдеться лоукост-база в Гостомелі

Саме летовище ДП "Антонов", що розташоване у Гостомелі, має стати базою для лоукостів. Принаймні, на це сподіваються урядовці

Для створення інфраструктури, яка дозволила б обслуговувати рейси лоукост-авіакомпаній на базі аеродрому в Гостомелі (Київська область), знадобиться 1 мільярд гривень інвестицій або державної фінансової підтримки. Про це заявив директор авіакомпанії "Авіалінії Антонова" Михайло Харченко в інтерв'ю "РБК-Україна".

"З урахуванням того, що в нас немає терміналу, необхідно близько півмільярда гривень для створення інфраструктури, яка дозволила б почати обслуговувати пасажирські рейси Ryanair. Крім того, приблизно стільки ж потрібно вкласти у ремонт під'їзних шляхів до аеропорту. У сукупності, для того щоб приймати лоукостер, нам необхідно приблизно один мільярд гривень. Всі ці розрахунки ми передали до Кабміну", – зазначив Харченко.

Він також додав, що авіакомпанія зацікавлена у пасажирських перевезеннях як одній зі статей доходів для підприємства, однак остаточне рішення про необхідні інвестиції має приймати уряд.

Крім того, директор авіакомпанії зазначив, що поки "Авіалінії Антонова" не можуть дозволити собі інвестиції у розвиток пасажирського сегменту, оскільки зароблені кошти, "використовуються, в основному, для забезпечення життєдіяльності величезного колективу держпідприємства "Антонов", у тому числі – проведення конструкторських робіт і підтримання льотної придатності експлуатованих суден".

Як пояснив Харченко, "Авіалінії Антонова" були сконцентровані на транспортуванні вантажів, відповідно, в Гостомелі немає необхідної для пасажирських перевезень інфраструктури та пасажирського терміналу.

"Нам необхідний або інвестор, або державна підтримка", – переконаний він.

Нагадаємо, у червні цього року в уряді заявили, що за рік маловідомий український аеропорт "Гостомель" стане "базою для лоукостів". Тоді йшлося про те, що умовою залучення лоукостерів має стати входження перевізників у регіональні аеропорти України.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Як виглядає новий український легкий літак Y1 "Дельфін" родом з Одеси

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Києві стартує пілотний проект "Лікар у вашому домі": що передбачено
Наступний матеріал
У Києві обмежать рух на двох мостах
Loading...