Повернулася остання група туристів, що застрягли в Тунісі
Повернулася остання група туристів, що застрягли в Тунісі 5 канал

В аеропорту "Київ" приземлилася остання група туристів, що застрягли в Тунісі – включення

Що цікаво – далеко не всі прибулі залишилися незадоволеними таким "туристичним колапсом". Дехто сприйняв це навіть як своєрідне продовження відпустки

Остання група туристів, що не могла вилетіти з Тунісу, – вже в Україні. В столичному аеропорту приземлилися два літаки. Їх зустрічала і знімальна група "5 каналу". Подробиці – від Анни Брикової.

Хто винен – наразі відповісти важко. Навіть самі туристи поки не знають, кого і чи взагалі будуть звинувачувати в логістичних складнощах. В столичному аеропорту "Київ" приземлилися два літаки – о 14:28 та 14:41. Однак журналістам довелося чекати туристів ще близько 40 хвилин, поки вони заберуть багаж та пройдуть усі реєстраційні процедури. Що цікаво – далеко не всі прибулі залишилися незадоволеними таким "туристичним колапсом". Дехто сприйняв це навіть як своєрідне продовження відпустки.

"Долетіли зараз нормально, але сиділи там 5 днів. Нас поселили в місті Сусс у готель. І ми там жили, але складність була в тому, що абсолютно не володіли жодною інформацією", – розповіла туристка. 

Інша додала: "Періодично виселяли. До 12 ранку – в готелі, потім виселили, потім знову в готелі, знову виселили. Поїсти – коли було, а коли й ні. Гід із нами спілкуватися не хотів, коректної інформації ми теж ніколи не мали, тому було важко".

А от інша прибула зізналася: "Забрали нас о 6-й ранку і вже у 8:45 ми полетіли. Все було дуже швидко. Замість 9 днів відпочивали там 13, тому все чудово. Ми всі дуже щасливі, діти особливо. Велике спасибі".

Туристи чекали свого рейсу 3-6 діб. Кажуть, що час від часу до них приходили представники туроператорів, але вони навіть не можуть ідентифікувати, хто це був. Зокрема, знімальна група зустріла як туристів від Join Up, так і від Oasis Travel. Надмірним бажанням подавати до суду не відзначилися ні ті, ні інші.

"Оніпрієдут-2", або "Міст не допоміг": у мережі з'явилися фото безтуристичного Криму

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Спійману на брехні "суддю Майдану" Марфіну призначили на посаду безстроково
Наступний матеріал
Львів туристичний: чим пояснюється шалена популярність напрямку
Loading...