5 канал

У спальному районі Києва з'явився грайливий мурал "Лисичка"

Над створенням муралу художник працював лише три дні

Новий мурал – "Лисичка" – з'явився на стіні покинутого технічного приміщення на столичному Виноградарі. Свій малюнок художник Віталій Гідеван прикрасив рожевими квітами, а руду – індійським намистом. Про це повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, розмалювати стару будівлю поряд із дитячим майданчиком майстра запросили мешканці житлового масиву. Художник каже, що над створенням муралу працював усього три дні й витратив близько 20 балончиків фарби.

Це вже не перша робота майстра. Мурали Віталія Гідевана прикрашають багато столичних будівель. Зокрема, побачити їх можна на Печерську, Мінській та Оболоні. Нині художник уже працює над новими творами на Позняках та Русанівці, утім, що саме там буде зображено – майстер поки що тримає у таємниці.

"Спочатку у мене була інша ідея проте, коли я сюди приїхав, то зрозумів, що тут житловий район, все спокійно, і я вирішив зробити саме такий арт – лисичка та ластівка на ній. Лисичка завжди персонаж хитрий, а у нашому випадку – замислений. На вусі у неї сидить ластівка. Вона оточена квітками, тому що це провулок Квітневий, тому я вирішив використати таку тему", – пояснює художник Віталій Гідеван. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Трамп, корови, П'єр Рішар: у Болгарії з'явились дивовижні мурали – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Стратегічна висота": боєць АТО презентував книгу про запеклі бої за Савур-Могилу
Наступний матеріал
Доба на сході: загинув один боєць, сили АТО активно відповідали на обстріли
Loading...