відкриті джерела

У Києві встановлений ще один температурний рекорд

  Читайте по-русски
  За кліматичною нормою таке значення відповідає температурі середини жовтня

  Прес-служба Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського повідомила, що у столиці України ніч на 24 грудня виявилася найтеплішою за 139 років спостережень, передає "Укрінформ".

  "За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського, середньодобова температура 23 грудня становила +8°С, що на 0,5°С вище попереднього рекорду температури повітря, який тримався з 2015 року", – підкреслили у повідомленні.

  Зазначається, що за кліматичною нормою таке значення відповідає температурі середини жовтня.

  "Ніч на 24 грудня у Києві виявилася найтеплішою за 139 років спостережень. Стовпчик термометра вночі не опустився нижче +5,7 °С, що на 0,9 °С, тепліше, ніж це було у 2015 році", – додали в обсерваторії.

  Водночас там зазначили, що незважаючи на надзвичайно теплу другу половину грудня, він все ж таки поступається за кількістю температурних рекордів грудню 2015 року, в якому їх було 20.

  Як повідомляв 5.UA, 13 червня 2019 року в столиці зафіксували найтеплішу ніч із 1881 року. При цьому за даними Держслужби з надзвичайних ситуацій, з 8 червня у Києві спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря. Зокрема, протягом 12-13 червня рівень забруднення діоксидом азоту досяг переважно 5-6 середньодобових гранично-допустимих концентрацій в районах Оболонського проспекту, Бессарабської та Деміївської площі.

  За даними ДСНС, такі метеорологічні умови (спекотний характер погоди, поле підвищеного тиску, слабкий вітер у приземному шарі, нічні приземні інверсії) та рівень забруднення (тенденція до подальшого зростання) утримаються в Києві до 18 червня.

  Попередній матеріал
  Груднева "платіжка" за тепло має бути на 300-400 грн меншою – Гончарук
  Наступний матеріал
  Обміняв себе на заручницю: у Харкові зловмисник поранив поліцейського – подробиці
  Loading...

  Грудень перевдягається в листопад: українців попереджають про погіршення погоди

  Загроза врожаю кісточкових порід: у Львові погода спричинила природну аномалію

  Вперше за 130 років: у столиці найтепліший грудневий день

  Чорноморський антициклон зумовить в Україні погодне затишшя: опади малоймовірні

  "Укравтодор" попереджає водіїв про небезпеку: на дорогах можлива ожеледь

  Перший сніг випав у Києві: яка ситуація на дорогах – включення