get.google.com

У Києві відбудеться кінофестиваль "Німі ночі"

  Цьогоріч фестиваль "Німі ночі" переїхав з Одеси до столиці

  11-12 травня у Києві відбудеться Фестиваль німого кіно і сучасної музики "Німі ночі". Про це повідомляє Національний центр Олександра Довженка.

  Із 2017 року саме цей центр стане місцем регулярного проведення фесту.

  11 травня покажуть стрічки "Тарас Трясило" (реж. Петро Чардинін, Україна, 1926) у музичному супроводі Андрія Показа і Якова Тарунцова; та німецьку стрічку 1921 року "Чорний хід" у музичному супроводі проекту JULINOZA.

  12 травня – фільми "Богиня" (реж. Юнган У, Китай, 1934) у музичному супроводі Єгора Забєлова; французьку стрічку "Антракт" 1924 року в супроводі музики Дмитра Радзецького, проекту SUPREMUS &оркестр Armonia Ludus та диригента Міхейла Менабде та "Небувалий похід" (реж. Михаїл Кауфман, Україна, 1931) з музичним супроводом колективу Антона Байбакова.

  Фестиваль завершиться легендарною вечіркою Антона Байбакова, що таємно проводиться в Києві кілька разів на рік. Але приходити туди можна тільки в екстравагантному костюмі.  

  Нагадаємо, 7 років поспіль в Одесі під відкритим небом проводився фестиваль унікальних вітчизняних німих фільмів під музику відомих музикантів, проте у 2017 році фестиваль "Німі ночі" переїхав з Одеси до столиці. Куратор фестивалю і директор кіноархіву Довженка Іван Козленко розповів, що однією з причин став невдалий пошук арт-директора фестивалю в Одесі, а другий – слабкий інтерес одеського глядача.

  Але це не означає, що фестиваль остаточно залишає Одесу. Так, у серпні цього року одеська його команда проведе кілька кіноперформансів, в рамках великого заходу, однак логістично, адміністративно і фінансово фестиваль простіше проводити в Києві.

  Як повідомляв 5.UA, вчора, 5 травня 2017 року, на фестивалі патріотичного кіно у Києві представили кіноальманах "Позивний Зеніт".

  Попередній матеріал
  У НАТО має бути подвійна стратегія щодо Росії – Меркель
  Наступний матеріал
  Витік газу біля школи в Індії: шпиталізовали вже більше 200 дітей
  Loading...