5 канал

У Києві стартував фестиваль вуличної музики – відео

Окрім столиці, послухати музику безкоштовно можна й в кількох десятках інших міст України, зокрема й у Львові

Кілька сотень гуртів та музикантів просто посеред вулиць дають безплатні концерти нині у Києві. Четвертий рік поспіль у столиці проводять фестиваль вуличної музики. У заході беруть участь і знані музиканти, і початківці. Організатори припускають, фестиваль відвідають близько 20 тисяч людей.

Вихованці школи східної музики на інструментах дарбука грають арабське етно. Під запальну музику – запальні і танці. Всі хочуть послухати гарну музику. тим більше "The ВЙО". ще й безкоштовно.

Учасники гурту "The вйо" взяти участь у фестивалі зголосилися самі. Професійні музиканти  розважають публіку без гонорарів.

Лідер гурту Мирослав Кувалдін каже: "Музика має лунати, не все ж продавати, це класно, коли стаєш частиною свята. Класно, що хтось заморочився і зробив таке свято".

Окрім досвідчених музикантів концерти дають також новачки. Четверо школярів – учасників гурту Klatzbatz – грають у різних стилях: поп, рок, фанк. Музика здебільшого авторська. Та є і кавери. Нині тішать одним із них.

Організатори прогнозують, зо 20 тисяч людей прийдуть послухати кілька сотень гуртів та музикантів, які беруть участь у фестивалі "День вуличної музики". У Києві для них на 15 локаціях організували імпровізовані сцени: музиканти грають просто посеред вулиць, у парках та в кав'ярнях.

Олеся Корженевська, продюсер фестивалю "День вуличної музики", розповідає: "Локації не всі пристосовані до виступу гуртів. Вони є різні. Є електронна локація, на якій грають діджеї, є сім локацій з повним підключенням – барабанами, стейджменом, звукорежисерами".

Започаткували фестиваль у Литві. Згодом волонтерську ініціативу третьої неділі травня проводити День вуличної музики підхопили інші країни. У Києві музичний проект проводять четвертий рік поспіль. Окрім столиці, послухати музику задарма можна й в кількох десятках інших міст України.

Марічка Кужик, Олена Сорокіна, "5 канал"

Крім столиці, день вуличної музики відзначають і у Львові. Місто також вчетверте долучилося до всеукраїнського музичного свята. 

Сьогодні на стародавні вулички Львова вийшли 35 гуртів, а це більше сотні музикантів. Свято відбувається на чотирьох локаціях. Для кожної склали свій лайн-ап виконавців. До вуличних колективів долучилися і артисти місцевих закладів громадського харчування. День вуличної музики об'єднує представників різних жанрових напрямків. За словами організаторів, мета заходу – підняти настрій львів'янам та гостям міста.

Попередній матеріал
#FreeKozlovskyу: В Києві письменники влаштували акцію на підтримку ув'язненого в Донецьку релігієзнавця
Наступний матеріал
Про що домовилися Порошенко і Меркель у Берліні – всі подробиці
Loading...

До Львова на фестиваль театрів "Шлях" з'їхалися сотні "особливих" акторів України, Литви і Польщі – сюжет

"ЗА ЧАЙ.COM": один з перших рокерів СРСР Віктор Морозов в ефірі "5 каналу"

"ЗА ЧАЙ.COM": лідер гурту Ot Vinta! і талановитий карикатурист Юрій Журавель в ефірі "5 каналу"

Канни готуються приймати гостей кінофестивалю – фоторепортаж

У Києві стартував видовищний фестиваль світла – фото

Унікальне мапінг-шоу: У Києві стартує дивовижний фестиваль світла