5.ua

У Києві підліток, який застряг на мосту, спровокував багатокілометровий затор

Недобудований Подільско-Воскресенський мостовий перехід – справжня Мекка для малолітніх київських екстремалів. Полюбляють вони туди видертися й милуватися столицею, адже звідти пречудовий краєвид

Утім, сьогодні довгобуд став пасткою для одного з таких підлітків. Залізти він спромігся, а от спустися самостійно вже не наважився – конструкції мосту під час вечірнього зниження температури вкрилися кригою.

Довелося його товаришам викликати рятувальників, ті приїхали з пожежною драбиною, двома каретами швидкої та поліцейськими. Частково перекрили рух на одній з найбільше завантажених доріг Києва і там миттєво утворився багатокілометровий затор.

Зрештою підлітка зняли з мосту й просто відпустили додому. Якихось покарань чи претензій до нього в поліції не виникло. А рятувальники зізналися, що до цього мосту їх викликають далеко вже не вперше – підлітки продовжують, ризикуючи життям, видиратися на цю недобудову, а місцевій владі на те, схоже, байдуже.

Нагадаємо, у листопаді київський міський голова Віталій Кличко пообіцяв, що автомобільне сполучення через Подільсько-Воскресенський міст розпочнеться вже за три роки. Фінансувати добудову планується за рахунок коштів німецьких інвесторів.

Попередній матеріал
Держбюджет-2017 виглядає краще, ніж бюджет попереднього року – Устенко
Наступний матеріал
Радбез ООН вимагає від Ізраїлю припинити будівництво поселень на території Палестини

Подільсько-Воскресенський міст, Поштова площа, Будинок профспілок: Кличко розповів про плани КМДА

Кличко сказав, коли планують добудувати Подільсько-Воскресенський міст

Кличко: Німецька сторона виділяє €200 тис. на експертизу проекту Подільсько-Воскресенського мосту

Київрада знайшла кошти на будівництво Подільсько-Воскресенського мосту