нічний клуб
нічний клуб 5 канал

У Києві перевірили нічні клуби на дотримання правил карантину – які результати

  Читайте по-русски
  Мобільні групи працюють у 10 районах столиці із 14 травня 2020 року

  17 протоколів та 2 кримінальні провадження за ніч. Мобільні групи контролю за дотриманням карантинних вимог провели рейди на дотримання карантинних заходів перевірили 27 нічних закладів столиці і виявили порушення карантину. Про це інформує КМДА.

  "Під час проведення комісійних заходів виявлені порушення переважно на об’єктах громадського харчування: відсутність засобів індивідуального захисту – працівники працюють без масок, рукавичок; відсутність 5-денного запасу засобів індивідуального захисту; не проводиться контроль термометрії працівників; недостатня кількість дезінфекційних засобів; незахищеність продуктів харчування; відсутність захисних екранів; проведення обслуговування відвідувачів у закритих залах кафе, а не на літніх майданчиках тощо", – повідомили у КМДА.

  За результатами перевірок 17 суб’єктів господарювання притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 44-3 КУпАП "Порушення правил щодо карантину людей". За виявлені порушення щодо діяльності двох суб’єктів господарювання відкриті кримінальні провадження за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням.

  Мобільні групи працюють у 10 районах Києва із 14 травня 2020 року. До їх складу входять представники ГУ Держпродспоживслужби м. Києва, районних державних адміністрацій, КП "Київблагоустрій", КП "Муніципальна охорона".

  Нагадаємо, у Київській області можуть скасувати деякі послаблення. У регіоні критично великий показник інцидентності. Через це вже з понеділка посилюють контроль за дотриманням протиепідемічних заходів.

  Попередній матеріал
  "Це судилище – черговий крок України в бік Росії": в мережі зауважили на 4-х важливих моментах у справі проти Порошенка
  Наступний матеріал
  Загострення на фронті: бойовики за добу 20 разів гатили по українських захисниках – двох армійців поранено
  Loading...

  Запуск громадського транспорту і відкриття зоопарку: як почався другий етап послаблення карантину в Києві

  У КМДА показали правила для метро в умовах карантину – подробиці

  Роботу дитячих садочків у Києві планують відновити 1 червня – КМДА

  З'явився перелік ринків Києва, яким дозволено відновити роботу з 23 травня

  Київ у суботу запускає наземний громадський транспорт – метро планують 25 травня

  КМДА: У Києві роботу наземного транспорту хочуть відновити в необмеженому режимі вже з 23 травня