svyata-2016

У Києві освятили 5 тисяч пасок, які незабаром передадуть військовим на передовій

Читайте по-русски
Така традиція існує вже 5 років

У Михайлівському Золотоверхому соборі освятили 5 тисяч пасок, і скоро передадуть їх українським військовим, які перебувають на передовій. Літургію провів Митрополит Епіфаній, передає "5 канал".

За словами командувача генерала-лейтенанта Сергія Наєва, машини з великодніми гостинцями вже сьогодні вирушать до військових, які боронять Україну на сході.

"Єднання військовослужбовців зі своєю родиною за рахунок духовного зв'язку, не тільки телефоном, коли він спілкується зі своїми рідними та близькими, а й також за допомогою того домашнього, а паска – це частина домашнього побуту, вона доїде до нього і це буде дуже зворушливо", – каже командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Предстоятель Православної церкви України Епіфаній наголошує: "Ми прагнемо передати цю радість великодню радість, яка через тиждень пануватиме в наших серцях, розділити її з нашими військовими. Тому що вони справді є гарантом нашої незалежності, гарантом нашої територіальної цілісності".

Нагадаємо, МОЗ не планує запроваджувати додаткові карантинні обмеження на Великдень. Утім міністерство підготувало рекомендації для релігійних закладів.

Попередній матеріал
Реальна вартість лікування в Україні – спецпроєкт "Небайдужа. Медицина"
Наступний матеріал
ЧАЕС тепер може зберігати відпрацьоване ядерне паливо в новому місці
Loading...

Фонд Порошенка передасть 5 тисяч великодніх продуктових наборів для малозабезпечених українців

Російські бойовики планують здійснити теракт під час святкування Великодня в одній з церков на території України – розвідка

Великдень у Києві: влада ухвалила особливі вимоги до проведення релігійних заходів

На Рівненщині запровадили додаткові карантинні обмеження на Великодні свята

Великдень у карантин: МОЗ підготувало рекомендації для церков

Степанов повідомив, чи будуть додаткові карантинні обмеження на Великдень