Московський міст
Московський міст raskalov-vit.livejournal.com

У Києві на вихідних буде обмежено рух Московським та Південним мостами

Крім того, рух на естакадному з'їзді з Південного мостового переходу буде обмежено з 12 до 26 листопада

У Києві протягом вихідних 11-12 листопада рух транспорту по Московському та Південному мостах буде обмежено – у зв'язку з виконанням ремонтних робіт. Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації з посиланням на прес-службу комунальної корпорації "Київавтодор".

Так, рух буде обмежено:

  • з 21:00 10 листопада до 6:00 13 листопада – естакадою Південного мостового переходу в напрямку руху з проспекту Миколи Бажана на Наддніпрянське шосе;
  • 11 листопада з 10:30 до 19:00 – Південним мостовим переходом в напрямку руху з проспекту Бажана на Наддніпрянське шосе;
  • з 22:00 11 листопада до 7:00 12 листопада – Московським мостом через Дніпро у першій та другій смугах руху в напрямку станції метро "Петрівка".

Крім того, з 12 до 26 листопада буде обмежено рух на естакадному з'їзді з Південного мостового переходу в напрямку Столичного шосе. Протягом цих днів там встановлюватимуть напівжорсткий бар'єр безпеки на естакадному з'їзді.

У "Київавтодорі" традиційно просять водіїв вибачити за тимчасові незручності та з розумінням поставитися до труднощів трафіку, пов'язаних із ремонтом.

Дивіться також фотогалерею:

Після року реалізації: київський "Міст закоханих" засяяв новими барвами – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В Івано-Франківській області 9 учнів школи-інтернату захворіли на кір
Наступний матеріал
Польський президент хоче відвідати зону АТО в Україні
Loading...