Тіло чоловіка на дитмайданчику
Тіло чоловіка на дитмайданчику Інформатор

У Києві на дитячому майданчику знайшли тіло чоловіка

З рота в загиблого йшла піна. Крім того, в нього були спущені штани

У середу, 21 листопада, в Києві просто на дитячому майданчику знайшли труп чоловіка. Сталося все у Дніпровському районі міста, у подвір’ї будинку по вул. Олександра Бойченка, 14. Про це повідомляє "Інформатор".

Як стало відомо, тіло чоловіка виявили мешканці будинку. Вони і викликали на місце представників поліції та карету "швидкої".

"Чоловік лежав на лавці без ознак життя, у нього з рота йшла піна і були спущені штани. На вигляд загиблому 35-40 років", – зазначається у повідомленні.

При собі чоловік документів не мав, тож поки його особа не встановлена.

Правоохоронці тим часом кажуть, що виглядав чоловік неблагополучним, однак на безхатченка був не схожим. Медики припускають, що він помер від передозування наркотиками, проте попередні висновки лікарі робили виключно за зовнішніми ознаками.

Біля тіла лежали пачка сигарет і запальничка. Територію дитячого майданчика огородили правоохоронці. Точну причину смерті мають встановити при розтині.

Нагадаємо, у жовтні у Дніпрі біля ресторану знайшли напівживу молоду дівчину. Вона лежала на асфальті та не подавала ознак життя. 

Попередній матеріал
Справжнє підземне місто: на Харківщині археологи знайшли історичну пам'ятку
Наступний матеріал
Брифінг речника Міноборони України – завершено
Loading...