5 канал

"Тварини – не іграшки": в Києві вимагали ухвалити закон про цирк без тварин – відео

Активісти вимагають ухвалити закон, який би забороняв задіювати тварин у циркових виставах

Кілька десятків активістів-зоозахисників вийшли під стіни Національного цирку і вигукували гасла: "Тварини – це не іграшки, тварини – це не розваги". Водночас у середині саме тривала вистава. Про таке повідомляє "5 канал".

Учасники акції впевнені: у головному цирку країни дресирують диких звірів, завдаючи їм болю і страждань. І цьому треба покласти край, ухваливши закон, який би забороняв задіювати тварин у циркових виставах.

З адміністрації цирку до активістів вийшли, утім, коментувати нічого не захотіли. Лише запросили журналістів якось прийти на відкриту репетицію, щоб переконатися, що тваринам у цирку живеться добре.

Тетяна Риженко, організатор акції, говорить: "Так, це наша перша акція. Зустрінемося на нашій десятій. Коли у нас буде тисяча людей і коли ми просто не залишимо вибору адміністрації, не залишимо вибору парламенту, коли їм доведеться прийняти закон".

Учасник акції Андрій Яценко теж розповідає, чому прийшов на акцію протесту: "Мені прикро за те, що відбувається, за те, що люди роблять з тваринами. Ну це ж жорстоко. Стільки можна цю жорстокість продовжувати? Я багато подорожую по Європі, я знаю, які цирки там і який цирк тут. Я в цирку цьому був, коли мені було шість, ну може, вісім років – батьки водили. Тоді це все здавалося красиво, цей ведмідь, який на велосипеді їздить, все весело. Але подорослішавши, я зрозумів, що так бути не може".

Як повідомляв 5.UA, 12 червня 2017 року у Львові відкрився перший в Україні центр адаптації тварин

Попередній матеріал
Синьо-жовтий стяг і тризуб: Бійці АТО подарували головному капелану Криворіжжя унікальну ікону
Наступний матеріал
Колапсу не буде: На Львівщині винахідник облаштував особливий міні-сміттєспалювальний завод – відео
Loading...

Генпрокуратура заарештувала майно київського дельфінарію

Дуже цінне поповнення: У звіринці Мехіко народилися відразу 7 вовченят рідкісної породи

Сповнені енергії: у чеському зоопарку народилися одразу п'ятеро дитинчат рідкісного білого лева – фото