Марш УПА у Києві
Марш УПА у Києві 5 канал

Центром Києва пройшов тисячний марш УПА: як усе минуло і які гасла лунали

У марші взяли участь близько 1 тисячі людей

Фаєри та націоналістичні гасла. Традиційний Марш УПА влаштували у столиці. Під гаслом "Повернемо Україну українцям" у середмісті Києва зібралися кілька тисяч людей. Про це повідомляє кореспондент "5 каналу" з місця подій. 

Учасники крокували бульваром Тараса Шевченка та Хрещатиком до Європейської площі. Марш пройшов більш-менш спокійно. За порядком стежили правоохоронці та кінологи. Кілька разів було чутно, як вибухають петарди, однак минулося без сутичок та заворушень.

Марш УПА у Києві
Марш УПА у Києві
Марш УПА у Києві
Марш УПА у Києві
Марш УПА у Києві
Марш УПА у Києві
Марш УПА у Києві
Марш УПА у Києві

За інформацією правоохоронців, у марші взяли участь близько 1 тисячі людей. Це представники "Правого сектору", Національного корпусу "Азов", учасники бойових дій, багато молоді. Серед учасників акції був також Анатолій Пантєєв, який у боях на сході втратив обидві ноги і увесь шлях колони долав на протезах. Каже – хотів показати, що Україна має своїх героїв. Їх потрібно поважати та ними пишатися.

"Поруч із побратимами завжди легше...Я свідомо пішов на війну за те, щоб Московії клятої тут не було, щоб москалі нарешті відчепилися від нас", – розповідає пан Анатолій. 

Марш УПА у Києві
Марш УПА у Києві
Марш УПА у Києві
Марш УПА у Києві

Також участь у марші взяли волонтери, які приходили цілими сімями.

"Відмінний настрій, все дуже добре. Мені все подобається. Дякувати Богу, людей багато вийшло. Україна розвивається, у нас все добре", – каже учасник акції Володимир Байко.

Наразі на Європейській площі столиці проходить концерт, після якого учасники маршу збираються встановити своєрідний рекорд із виконання славетної пісні українських націоналістів. Менш втішні новини для водіїв, адже найближчі півтори-дві години центральні вулиці міста будуть перекриті.

Попередній матеріал
На території Києво-Печерської лаври затримали понад 100 молодиків – що відомо
Наступний матеріал
На Донбасі виявили новітню російську систему зв'язку типу "Ауріга" – ЗМІ