5 канал

Трирівнева Велика кільцева та оновлений "Святошин" – у КМДА поділились планами

Відремонтують Житній ринок у столиці, станцію метро "Святошин" та завершать будівництво Великої кільцевої на Мінському масиві

Будівництво трирівневої розв'язки Великої кільцевої дороги від вулиці Рокосовського до Богатирської коштуватиме столиці понад 410 мільйонів гривень. Завершити будівництво чиновники планують до кінця 2018 року. Про це на інспекції транспортної розв'язки повідомив заступник голови Київської міської адміністрації Олександр Спасибко, передає "5 канал".

За його словами, будувати дорогу почали ще 16 років тому, та через брак фінансування роботи призупиняли. Відновили їх у грудні торік.

Довжина Великої кільцевої дороги становитиме майже два кілометри, смуг буде шість. Також там планують облаштувати велодоріжки, підземний пішохідний перехід та два шляхопроводи – через залізницю та вулицю Богатирську.

"Кияни зможуть відчути, наскільки він важливий для міста, і взагалі наскільки транспортна інфраструктура покращиться. Це яскравий приклад цільового та раціонального використання бюджетних коштів міста Києва", – зазначив заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

Крім того, в Києві відремонтують станцію метро "Святошин" і територію навколо неї. Про це повідомив заступник голови міської адміністрації Микола Поворозник.

Метро "Святошин"
Метро "Святошин"5 канал

Як стало відомо, роботи мають намір завершити до кінця року. У планах влади - відремонтувати вхід на станцію, замінити турнікети та відновити навігацію. Біля виходів з метро мають облаштувати нові зупинки громадського транспорту, а переходи та підходи до станції метрополітену – очистити від стихійної торгівлі.

"Станція була відкрита у 1971 році і давно потребує ремонту. Це одна з найбільш навантажених станцій метрополітену, адже щодня нею користуються близько 50 тисяч пасажирів, які приїжджають на міській електричці, громадському та приміському транспорті", – сказав Микола Поворозник. 

Також у КМДА повідомили, що Житній ринок поблизу станції метро "Контрактова площа" закривати не планують, лише відремонтують. Про це заявив перший заступник голови Київської адміністрації Геннадій Пліс.

За його словами, комунальники приберуть сміття та демонтують старі магазини. Люди, які торгували на цих місцях, перейдуть на нові, а відремонтовані площі здадуть в оренду.

5 канал

До кінця року місцева влада планує провести конкурс на розробку проекту реконструкції Житнього ринку. Геннадій Пліс додав, що востаннє такий комплексний ремонт тут робили понад 30 років тому.

"По-перше, на сьогодні необхідно виділити гроші на цей проект, а для цього необхідні зміни до бюджету. Я спілкувався з керівником ринку, але будемо приймати до уваги, що він не є будівельником, але він мені сказав, щоб відремонтувати якісно цей ринок потрібно не більше 30 мільйонів. Це буде залежати від проекту, який буде розроблено щодо реконструкції цього ринку", – зазначив Пліс. 

Попередній матеріал
Порошенко: РФ блокує створення трибуналу щодо збиття літака MH17, а це явка з повинною
Наступний матеріал
Супрун розповіла, як проходитимуть пологи після медичної реформи
Loading...