Танцювальний флешмоб
Танцювальний флешмоб 5 канал

"Танцювальний сюрприз" у центрі Києва: як відомий хореограф масштабний флешмоб провів

У дійстві взяли участь півтисячі людей

До 150-річчя Київського інституту музики імені Глієра на Софійській площі влаштували масову акцію. У хореографічній постановці взяли участь півтисячі людей. До хореографічної постановки долучилися навіть ті, хто досі танцями не займався, передає "5 канал". 

Як стало відомо, активісти вишикувались у формі ноти та цифр 1-5-0, а духовий оркестр і хор на сцені презентували гімн навчального закладу. Досі інститут такої візитівки не мав. "Таке своєрідне свято. Свято молоді. Свято всього того, що дає нам розуміти, що ми прагнемо до миру", - каже учасник акції Микола Мацко.

До виступу студенти готувалися лише чотири дні. Номер ставив хореограф Олександр Лещенко. Каже, що впоратися з півтисячною командою було неважко, адже одна з його постановок у Кропивницькому 2011 року стала наймасовішою у світі. Її внесли до Книги рекордів Гіннеса. Тоді в танцювальній акції задіяли понад 14,5 тисяч людей. Нині Олександр і сам взяв участь у флешмобі.

"Там у нас була нотка, було 150 років. І там були графічні малюнки. Тому що якщо робити якісь дійсно складні речі, то на це вже дійсно потрібен час", - каже хореограф-постановник Олександр Лещенко.

На глядачів шоу чекав ще один сюрприз - музичний. На сцені духовий оркестр і хор виконали гімн інституту. Слова написала студентка вишу, а музику ректор. "За 150 років це перший гімн нашого інституту", - переконує ректор Київського інституту музики ім. Р. Глієра Олександр Злотник.

Хоча хореографічна постановка вдалася з першої спроби, номер повторили кілька разів на біс. Яке дійство відбувалося на Софійській площі – дивіться у відео:

 

Людмила Голоднік та Василь Дендін, "5 канал"

Попередній матеріал
Від школярки до ІТ-підприємниці: як українські розумниці додатки на смартфон розробляють
Наступний матеріал
"Уперше після травми": українська шаблістка Харлан здобула перемогу на етапі Кубка світу
Теги:
Loading...