Нацполіція
Нацполіція Facebook / Андрей Крищенко

Посилений режим: завтра в Києві додатково патрулюватимуть 2000 правоохоронців

Усе зв'язку з масовими заходами до Дня Гідності та Свободи, а також через неспокійну ситуацію в столиці та області

У День Гідності та Свободи, 21 листопада, вулиці столиці патрулюватимуть додатково близько 2 тисяч правоохоронців. Це поліцейські та військові із найближчих регіонів. Про таке поінформував керівник Нацполіції в Києві Андрій Крищенко на сторінці у Facebook

Як стало відомо, правоохоронці чергуватимуть в аеропорту, на залізничному вокзалі та у середмісті столиці.

"На вулиці столиці додатково вийдуть близько 2000 правоохоронців: як поліцейських, так і військовослужбовців, у тому числі, сили з найближчих регіонів. У аеропорту, на залізничному вокзалі та в центральній частині міста чергуватимуть озброєні патрулі, кінологи та вибухотехніки. Прошу всіх із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, пов'язаних із перевірками та до можливих обмежень руху", – попередив Крищенко.

Він також пояснив: "Наймасовіші заходи (до Дня Гідності та Свободи) заплановані в Києві, тож у столицю прибуде чимало людей з інших областей. Тому наше завдання – зробити все, аби на належному рівні забезпечити порядок і гарантувати безпеку громадян".

Крім того, Крищенко зауважив, що до посилення заходів безпеки правоохоронців спонукає складна ситуація на Сході, резонансні злочини в столиці та області, хвиля неправдивих повідомлень про замінування різних об'єктів, насторожлива оперативна інформація і постійна терористична загроза. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Незаконному обігу – бій": Поліція розпочала всеукраїнську операцію проти нелегальної зброї – фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Законопроект №7118 дає можливість місцевим радам затверджувати план розвитку територій – Шаршов
Наступний матеріал
Прокуратура Криму ініціює суд проти окупанта за прикладом Нюрнберга
Loading...