http://portal.lviv.ua/

Стало відомо, коли в Києві остаточно вимкнуть опалення

Адмінбудівлі у столиці вже почали відключати – за індивідуальними заявками

У Києві з 4 квітня розпочали підготовчі роботи до завершення опалювального сезону. Відключити тепло у будинках планують 6 квітня. Про таке повідомляє прес-служба КМДА. 

"За дорученням Київського міського голови Віталія Кличка сьогодні в Києві розпочали підготовку до завершення опалювального сезону. Завершити відключення будинків від послуги централізованого опалення у столиці планують 6 квітня. Підписане відповідне розпорядження КМДА", – йдеться у повідомленні.

Як пояснюють таке рішення столичні чиновники, згідно з прогнозом погоди, від 4-го квітня і в найближчі дні середньодобова температура повітря буде значно вищою, ніж +8 градусів.

"Тепла погода збережеться і надалі. У зв'язку з цим місто надає доручення теплопостачальним компаніям – ПАТ "Київенерго", ТОВ "Євро-Реконструкції" та іншим – приступити до згортання систем теплозабезпечення", – заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, адмінбудівлі в Києві почали відключати від тепла раніше – за індивідуальними заявками. Станом на 3 квітня понад півтисячі адміністративних будівель, офісних приміщень тощо вже відключені від опалення.

Дивіться також фотогалерею за темою:

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Життя після влади: журнал "Фокус" розповідає історії управлінців, що отримали високі посади в результаті Євромайдану
Наступний матеріал
Атестацію не пройшли 5 тисяч міліціонерів із 70 тисяч – Аваков