На Житомирщині 8 людей вчаділи у власному помешканні

На Житомирщині восьмеро людей вчаділи у власному помешканні: подробиці трагедії

У будинку перебували літнє подружжя, дочка з дітьми трьох років та восьми місяців, дорослий син, його подруга і сусідка, яка зайшла в гості – ніхто не вижив

Восьмеро мешканців Бердичева на Житомирщині вчаділи у власному помешканні. Знайшли їх сусіди, коли протягом двох діб не бачили їх надворі. Серед загиблих – двоє маленьких дітей. Обставини трагедії з'ясовували журналісти "5 каналу".

Першими захвилювалися родичі, які не змогли зв'язатися з жодним членом сім'ї. Родина мешкала в одноповерховому будинку на 10 квартир. Тож стурбовані родичі попросили сусідів, щоб ті допомогли зайти до помешкання. Те, що вони побачили – шокувало.

У будинку перебували літнє подружжя, дочка з дітьми трьох років та восьми місяців, дорослий син, його подруга і сусідка, яка зайшла в гості. Не вижив ніхто. Сусіди кажуть, родина намагалася економити газ і часто опалювала помешкання дровами. Через це їм робив зауваження пічник місцевого ЖЕК.

У ЖЕК №7 кажуть, що ніхто з мешканців будинку на опалення не скаржився, аварійну службу ніколи не викликали. Слідів насильницької смерті поліція не виявила, тож основна версія – отруєння чадним газом. За попередніми висновками, у квартирі нехтували правилами пожежної безпеки. Але слідчі не відкидають і провини комунальників.

Якщо слідство з'ясує, що трагедія сталася через недогляд комунальників – їм загрожує кримінальна відповідальність. Прощання з загиблими відбудеться 7 березня на території бердичівської лікарні.

Юлія Моцна, Віталій Сінєльніков, "5 канал"

У Нью-Йорку загорівся житловий будинок: 12 людей загинули – фоторепортаж

Пожежа у Бронксі, Нью-Йорк
/
Пожежа у Бронксі, Нью-Йорк
/
Пожежа у Бронксі, Нью-Йорк
/
Пожежа у Бронксі, Нью-Йорк
/
Пожежа у Бронксі, Нью-Йорк
/
Пожежа у Бронксі, Нью-Йорк
/
Пожежа у Бронксі, Нью-Йорк
/

Попередній матеріал
Монетизація субсидій стимулюватиме українців заощаджувати газ – Міклош
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": співачка, акторка та волонтер – Алла Мартинюк в ефірі "5 каналу"