суд у екс-керівника Департаменту контррозвідки СБУ
суд у екс-керівника Департаменту контррозвідки СБУ 5 канал

Співпраця на користь спецслужб РФ: що розповіли про СБУшника його колеги

Слідство вважає, що Володимир Бік надавав представникам спецслужби Росії допомогу в проведенні підривної діяльності проти України

Шевченківський суд столиці у четвер, 28 вересня, заслухав ще двох свідків у справі колишнього керівника Департаменту контррозвідки СБУ Володимира Біка. Його звинувачують у державній зраді та у тому, що він кілька місяців не з'являвся на робочому місці, отримуючи за це зарплату, повідомляє "5 канал". 

На думку слідчих, колишній керівник департаменту відомства надавав представникам спецслужби Росії допомогу в проведенні підривної діяльності проти України. Додамо, що Бік перебуває за ґратами з листопада 2014 року.

Сьогодні ж у суді свідчили співробітники Служби безпеки, які працювали разом із обвинуваченим. 

"Свідки у повному обсязі підтвердили сторону обвинувачення - вчинення групою осіб у складі СБУ сприяння представникам іноземних спецслужб Росії щодо дій, направлених на підрив нашої держави, інформаційної безпеки", - відзначив прокурор Головної військової прокуратури Іван Приходько.

Сторона захисту не погоджується. "У грудні приїхала делегація ФСБ. З Дозволу голови СБУ - тоді був Якименко - він зустрів цю делегацію, розмістив їх, забезпечив їх засоби зв'язку, супроводжував їх. Делегація приїхала на законних підставах, у рамках договору, і Бик супроводжував цю делегацію",  - заявив адвокат Володимира Біка Таріел Кюджиєв.

У цій справі суд планує заслухати ще понад 30 свідків.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У Києві СБУ затримала агента спецслужб РФ – фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Скандальний вирок у справі 2 травня: у прокуратурі оцінили шанси на оскарження
Наступний матеріал
Інтерактивні екскурсії в Бабиному Яру: як розповідають про масові розстріли євреїв
Loading...