Шулявський шляхопровід
Шулявський шляхопровід КМДА / Facebook

Шулявський шляхопровід у Києві закриють з 16 березня: як об'їхати

Читайте по-русски
До кінця 2019 року заплановано завершити роботи

Під час брифінгу головний інженер КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" Олександр Здольник заявив, що з 16 березня Шулявський шляхопровід перекриють у зв'язку із реконструкцією, рух транспорту буде організовано прилеглими вулицями. Про таке повідомили на сайті КМДА.

"Роботи з демонтажу чинного шляхопроводу будуть розпочаті уже 17 березня – наступного дня після перекриття. Етапність виконання робіт передбачає: демонтаж контактної мережі, демонтаж опор освітлення, демонтаж карнизних блоків, демонтаж консолей тротуарів, розбирання асфальтно-бетонного покриття, демонтаж самих балок прогонових будов та частковий демонтаж ростверків", – наголосив він.

Слід зазначити, що до кінця 2019 року заплановано, зокрема, завершити роботи.

Для організації руху встановлено три тимчасові світлофори – на перетині вулиці Петра Нестерова та проспекту Перемоги, на перетині проспекту Перемоги та вулиці Гарматної, на виїзді на вулицю Олександра Довженка з проспекту Перемоги.

Односторонній рух вводиться на вулицях Антона Цедіка (до перетину з вулицею Петра Нестерова), Петра Нестерова, Гарматній (до перетину з вулицею Виборзькою) та вулиці Виборзькій.

Шулявський шляхопровід
Шулявський шляхопровідКМДА / Facebook

 

Попередній матеріал
Дощі та мінлива хмарність: прогноз погоди на 5 березня
Наступний матеріал
Аваков заявив, що біля офісу Зеленського знайшли "прослушку" – подробиці
Loading...