Автівка з номерами 'ДНР'
Автівка з номерами 'ДНР' Facebook / СБУ

СБУ розшукало автівку з номерами "ДНР" у Києві – ким виявився водій

  Керував машиною колишній працівник МВС України

  Служба безпеки України менш ніж за добу встановила місце знаходження автівки з номерами "ДНР" у Києві, затримала водія, вилучила так звані номерні знаки фейкової республіки. Про таке звітує прес-служба СБУ.

  "27 вересня у мережі Інтернет з’явилося повідомлення про пересування містом Київ автомобілю Peugeot-301 із номерними знаками так званої "ДНР". Завдяки вжитим оперативним заходам контррозвідники СБУ менше ніж за добу встановили місце знаходження автотранспортного засобу, затримали особу, яка керувала авто та вилучили фейкові реєстраційні номери і документи на транспортний засіб", – йдеться у повідомленні.

  Як стало відомо, керував цією автівкою українець, колишній працівник МВС України, який нині є представником однієї з українських страхових компаній.

  Чоловік розповів, що машина з 2014 року перебувала в розшуку за лінією Інтерполу. Місцева поліція натрапила на неї в Росії та передала страховику.

  "Під час перетину російсько-українського кордону він зняв номерні знаки так званої "ДНР", але при в’їзді в Київ знову встановив їх, за його словами, "для забезпечення відповідності реєстраційних автомобільних номерів пакету документів на вказану машину, виданих російськими представниками Інтерполу, на випадок зупинки транспортного засобу для перевірки працівниками поліції України", – зазначили силовики.

  Водночас, вони наголосили: чоловік свідомо намагався сховати автівку після поширення про неї інформації у ЗМІ. Наразі правоохоронці перевіряють причетність чоловіка до терористичної діяльності "ДНР".

  Попередній матеріал
  Руйнівне цунамі в Індонезії, сотні загиблих – МЗС перевіряє, чи є українці
  Наступний матеріал
  У недобудові Києва загинув 15-річний хлопець