Кириленко на інспекції
Кириленко на інспекції 5 канал

Рухливі конструкції та автентичний дух: Кириленко проінспектував головну арену Євробачення

Наразі триває монтаж глядацьких трибун та грін-руму, на черзі – налаштування світла

У вівторок, 11 квітня, віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко провів інспекцію головної арени Євробачення-2017 у Міжнародному виставковому центрі. Про це повідомляє "5 канал".

Під час цієї інспекції Кириленко поцікавився, зокрема, готовністю сцени, монтажем глядацьких трибун та грін-руму, куди учасники приходитимуть після виступів.

Організатори повідомили: цьогорічна сцена важитиме близько 30 тонн. Вона заввишки 14 метрів, завширшки 70. Конструкції центральної частини рухливі. Вони можуть опускатися чи підніматися під час шоу. Глядацькі трибуни оснащують пандусами для неповносправних та місцями для осіб, які їх супроводжуватимуть.

Загалом головна арена Євробачення вміщуватиме близько 7 тисяч глядачів. За два тижні запрацює прес-центр. На конкурс уже акредитовані півтори тисячі журналістів. Завтра ж фахівці розпочнуть роботи з програмування світла, яке застосовуватимуть під час шоу.

"Монтажні роботи відбуваються. Прекрасна атмосфера на майданчику – тут працюють наші українські та іноземні спеціалісти. Дух Євробачення, притаманний цьому конкурсу, має місце і тут у нас у Києві", – зазначив за результатами інспекції В'ячеслав Кириленко.

"У нас все відбувається за планом, в дуже інтенсивному режимі. Є до певної міри і в деяких сегментах відставання на години, але в цілому все за графіком", – розповів виконавчий продюсер Євробачення-2017 Павло Грицак.

Крім того, як повідомляє "5 канал", Кабінет міністрів доручив столичній владі встановити бетонні огородження біля всіх локацій "Євробачення".

До таких заходів вдаються заради безпеки конкурсу. Зокрема, це необхідно в межах антитерористичних заходів. "У нас абсолютно не знята терористична загроза. Обов'язково проводити роботу з громадськими організаціями і ще раз розповідати, що є межа, за яку не повинні переходити. Якщо ви будете переходити цю межу, будемо діяти жорстко, законно", – зазначив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Як стало відомо, правоохоронці від 24 квітня переходять на посилений режим служби. Загалом порядок пильнуватимуть до 10 тисяч силовиків.

Нагадаємо, міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2017 триватиме у Києві з 3 до 13 травня.

Попередній матеріал
Приватизація "Укрспирту": Деякі політичні сили в парламенті гальмують процес
Наступний матеріал
"Видворили до Стамбула": Столичні копи затримали кримінального авторитета "Вало"
Loading...