mvs.gov.ua

Поліцейські та нацгвардійці взяли центр Києва під посилену охорону

  Порядок в Україні 8 та 9 травня забезпечуватимуть 16 тисяч правоохоронців

  Військовослужбовці Нацгвардії спільно з працівниками Нацполіції вже приступили до забезпечення безпеки в центральній частині Києва в посиленому режимі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

  "Особовий склад першої бригади оперативного призначення Північного оперативно-територіального об'єднання Нацгвардії України в посиленому режимі заступив на спільне патрулювання з представниками поліції на Хрещатику, де розташована фан-зона, та прилеглих вулицях", – йдеться у повідомленні.

  Патрулюватимуть центр міста до завершення пісенного конкурсу задля забезпечення безпеки та спокою громадян. У МВС закликали киян і гостей столиці з розумінням ставитися до таких заходів безпеки та не перешкоджати правоохоронцям.

  А загалом по всій Україні охороняти порядок під час відзначення Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні будуть близько 16 тисяч правоохоронців. Про це повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції України

  "У масових заходах 8 травня планується задіяти близько 3,5 тисяч правоохоронців, а 9 травня – близько 12,5 тисяч співробітників Нацполіції України та Національної гвардії", – йдеться в повідомленні.

  У Нацполіції додали, що, за попередніми даними, 8 травня з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення по всій країні заплановано проведення більш ніж 400 заходів, участь в яких братимуть близько 60 тисяч громадян. А 9 травня, з нагоди відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, буде проведено більш ніж 1200 заходів по всій країні за участі майже 400 тисяч осіб.

  Попередній матеріал
  У Києві стартує "Червона доріжка" пісенного конкурсу Євробачення-2017 – відео
  Наступний матеріал
  У Дніпрі попрощалися із трьома бійцями АТО, які загинули на Світлодарській дузі
  Loading...

  8-9 травня на вулиці міст та селищ Донеччини вийде 550 нарядів поліцейських

  9 травня у Києві відбудеться марш "бессмертный полк", який щороку відбувається в РФ – Тандіт

  Два замінування та 14 затриманих: як у Одесі минули роковини трагедії 2 травня