5 канал

Під Радою вимагають звільнити заступницю голови Нацради з питань ТБ Герасим'юк – у чому звинувачують

Активісти кажуть, що члени Нацради саботують засідання через що не просувається справа щодо порушень на "Інтері"

Звільнити першу заступницю голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Ольгу Герасим'юк та члена Нацради Олега Черниша із займаних посад вимагала група активістів біля Верховної Ради у четвер, 5 липня.

Мітингарі нарікають, що внаслідок того, що члени Нацради півтора місяці не з'являються на засіданні, регулятор не може розглянути питання ймовірних порушень під час мовлення на телеканалах, зокрема йдеться про "Інтер".

Учасники акції влаштували виступ – з'явилися в образах постатей на честь яких у межах декомунізації було названо вулиці: Василь Стус, Марія Приймаченко та інші.

"Ми вже енний день роздаємо під ВР листівки, ми апелюємо до народних депутатів, щоб вони втрутились в ситуацію, яка склалася навколо Нацради з питань телебачення та радіомовлення. Річ в тому, що вона не збирається, вже півтора місяця засідання не відбувається. Засідання на яких мають розглянути питання про порушення телеканалів, зокрема йдеться про "Інтер". Вони не збираються, тому що двоє членів Нацради Черниш та Герасим'юк саботують засідання – не приходять. Вимагаємо від народних депутатів відкликати цих членів Нацради, тому що це за їх квотою пройшли до Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення і поставити туди людей, яким небайдужа доля України, які зрештою припинять мовлення рупору кремля "Інтеру", – пояснила одна з учасниць.

Як повідомляв 5.UA, у мережі з’явилося відео епізоду "святкового концерту з нагоди Дня перемоги" на "Інтері", в якому один із ведучих, Андрій Доманський, виголошує промову в стилі російської пропаганди.

Попередній матеріал
"Побили і відібрали всі речі": Денісова відправила Москальковій листа щодо порушення прав Клиха і Гриба
Наступний матеріал
Біля будівлі Ради мітингують близько двохсот шахтарів: ситуація контрольована
Loading...

Забрати в "Інтера" ліцензію: активісти пікетують Нацраду

"У нас немає іншого виходу": близько 40 волинських шахтарів другу добу страйкують у копальні – чого вимагають

Засідання Нацради з питань телебачення і радіомовлення щодо звільнення Герасим’юк – відео

На столичному НСК "Олімпійський" влаштували видовищну акцію на підтримку бранців Кремля

Муніципальні депутати Москви влаштували навпроти Кремля акцію на підтримку Сенцова

Від України у захваті: як у Києві зустрічали учасників литовського телепроекту "Національна експедиція" – сюжет