Київ
Київ Shutterstock

"Перш ніж місто буде остаточно спотворене": нідерландський архітектор вважає, що українській столиці потрібен чіткий план архітектурного розвитку

  Читайте по-русски
  За словами Мацуури, архітектурні проблеми міста пов'язані не з індивідуальними помилками архітекторів

  Києву потрібен чіткий план архітектурного розвитку, перш ніж місто буде остаточно спотворене хаотичною забудовою.

  Про це в інтерв'ю УНІАН сказав нідерландський архітектор, директор компанії MADMA urbanism+landscape та архітектурного бюро MASA architects, що працюють над проектами по всьому світу, Хірокі Мацуура.

  "Києву потрібен чіткий план розвитку, перш ніж місто буде остаточно спотворене. Я сподіваюся, що такий план все ж з'явиться", – сказав він.

  За словами Мацуури, архітектурні проблеми міста пов'язані не з індивідуальними помилками архітекторів, а саме з відсутністю такого плану розвитку міста і чіткого розуміння, яким він повинен бути.

  "Наприклад, в Європі вважається нормою мати чіткий план розвитку міста, в іншому випадку – кожен буде будувати так, як йому заманеться, і в підсумку ми отримаємо повний хаос", – сказав він.

  Водночас, Мацуура відзначив красу української столиці й величезні перспективи її архітектурного розвитку.

  За повідомлення видання, Хірокі Мацуура – архітектор проекту Першого недержавного гірничо–металургійного університету, заснованого групою «Метінвест", який відкриється в Маріуполі. Це буде повноцінний виш з професійним викладацьким складом, сучасними освітніми програмами і технологіями, дипломами держзразку й можливістю безкоштовного навчання.

  Також Мацуура створює зараз у Києві центральну площу в інноваційному парку UNIT.City.

   

  Попередній матеріал
  Північна Корея випустила кілька ракет – як відреагував Байден
  Наступний матеріал
  Скандал через російську вакцину "Супутник V": віцепрем'єр Словаччини подав у відставку
  Теги:
  Loading...