Ірина Садов'як
Ірина Садов'як Facebook / Уляна Супрун

"Охматдит" нарешті отримав нового головлікаря: хто очолить медзаклад

  У конкурсі на посаду перемогла лікарка з Коломиї зі 14-річним стажем

  Дитяча спеціалізована лікарня "Охматдит" нарешті отримала головного лікаря. У конкурсі на цю посаду перемогла Ірина Садов’як. Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на сторінці у Facebook.

  "Обрали переможця конкурсу на головного лікаря Охматдиту! Вперше конкурс на цю посаду було проведено прозоро та чесно. Після жвавого обговорення кожної кандидатури комісія дійшла висновку, що очолити Охматдит має Ірина Садов’як", – написала чільниця МОЗ.

  Як стало відомо, Ірина Садов’як  лікарка з Коломиї зі 14-річним стажем. Вона вважає, що головними цінностями медзакладу мають бути повага, довіра, любов, а головними якостями колективу – старанність, ініціативність, новаторство, фаховість, небайдужість.

  "Однією з найболючіших проблем в Охматдиті є розлучення батьків із дитиною. Ірина розповіла про те, як в Коломийській лікарні вони одні з перших зробили вільний допуск батьків до реанімації. На думку лікарки, коли мати знає про процес лікування дитини, вона більше довіряє лікарям", – розповіла Супрун.

  "Я переконана, що майбутнє за професіоналами, котрі не бояться брати на себе відповідальність та змінюють країну кожен на своєму місці", – зазначила вона. 

  Як відомо, МОЗ цьогоріч вже вдруге оголошує відкритий конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря "Охматдиту". У березні обрати гідного не вдалося, бо не всі члени комісії підтримали кандидата. А от у попереднього чільника медзакладу контракт закінчився наприкінці лютого. Юрій Гладуш керував лікарнею понад 13 років, та брати участь у відкритому відборі він не захотів.

  Попередній матеріал
  Мін'юст заарештував рахунки "Укргазвидобування"
  Наступний матеріал
  Найприбутковіші професії в Україні: що показала інфографіка
  Loading...

  СБУ відкрила кримінальну справу проти посадовців, які опікувалися будівництвом "Охматдиту"

  Діагностичний корпус "Охматдиту" відкриють до 1 липня 2017 року – Супрун

  Скандальний довгобуд: коли добудують новий корпус клініки "Охматдит"